Do Prahy přijede další Hollywoodská hvězda – BURT YOUNG ALIAS „PAULIE“ – švagr legendárního Rockyho.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Do Prahy přijede další Hollywoodská hvězda – BURT YOUNG ALIAS „PAULIE“ – švagr legendárního Rockyho.

Producenti českého muzikálu ROCKY! pozvali na představení filmového Paulieho. Hollywoodský herec Burt Young (77), který se po boku Sylvestera Stalloneho objevil ve všech sedmi dílech, pozvánku přijal a do Prahy přiletí na první tři listopadová představení. Muzikál se vrací do Kongresového centra Praha v pátek 24. listopadu 2017 a bude se hrát až do konce roku. 


Burt Young je americký herec, který má italské předky a kariéru před kamerou nijak neplánoval. Když pomáhal kamarádovi s přijímačkami na hereckou školu, sám se na ni dostal. Diváci si ho nejvíce pamatují právě díky roli bratra Adriany Paulieho, který byl po boku Rockyho – Sylvestera Stalloneho v každém filmovém díle. Exceloval také ve filmu Čínská čtvrť Banda, která neuměla střílet, Gembler nebo Zabijácká elita. Zahrál si v seriálech Walker Texas Ranger nebo Zákon a pořádek.

Young přiletí do Prahy v pátek 24. listopadu a půjde se podívat na českou muzikálovou verzi Rockyho. Zůstane i na další dvě sobotní představení. Producenti prozatím nechtějí sdělit přesný program, který herce čeká, ale potvrdili, že se s hercem mohou diváci potkat přímo v sále.

„S tím hochem jsem si hraní užíval. Bylo mi velkým potěšením se každé tři, čtyři roky vracet. Byla to velká zábava“. hodnotil natáčení se Stallonem samotný Burt.

Za roli Paulieho dostal nominaci na Oskara. Šušká se, že si ale více vážil zlatých hodinek, které dostal od Sylvestera.

„Když pan Young přijal pozvání, měli jsme ohromnou radost. Je to výrazná postava. Myslíme si, že jsme tím teď mile překvapili celý tým, samotné účinkující a také diváky.“ komentuje jeden z producentů Ing. Fawad Nadri.

Produkce se postará o jeho program během pobytu v Praze od začátku až do konce. Je v našem zájmu, aby se pan Young cítil v Praze skvěle a zanechal si na ni jen příjemné vzpomínky. Za muzikálem si stojíme, víme, že se není za co stydět. Máme srovnání z New Yorku i Německa, a kvalita je na stejné úrovni. Na náš muzikál nevyšla ani jediná negativní recenze, což mluví samo za sebe.“ řekla PR manažerka muzikálu Pavlína Kadlecová a dodala, že se všichni na herce nesmírně těší.

Muzikálového Pauliho ztvárňují herci Roman Vojtek a Heňo Šiška. Postava v muzikálu nezpívá, zato má ve scénáři několik vypjatých scén a nechybí i svérázný humor, kterým Paulie nešetří.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: nogup.czFotogalerie:

foto: Burt Young
foto: Burt Young – nogup.cz

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share