DJ MeryEn a její život plný hudby

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

DJ MeryEn a její život plný hudby

MeryEn, osobním jménem Marie Kampfová se narodila v září ´82 v Karviné, kde vyrůstala v rodině zanícené pro hudbu, a tudíž obklopena vinylovými deskami. Po úspěšném vystudování obchodní a bankovní akademie se rozhodla pustit se na dráhu DJingu. Své předsevzetí si začala splňovat v r. 2002, kdy jí do tajů mixování zasvěcoval Dj Blond a Hyde. První vytoupení absolvovala v klubech Ostravska – Větrák, Bar-Vy, Tazzmania. Po otrkání se následoval Fabric a několik párty, kde hrála např. s Master G nebo Sneakem.

Podívejme si nyní na celou kariéru MeryEn od začátku až do současnosti 🙂

foto: archiv Marie Kampfová
foto: archiv Marie Kampfová

V r. 2004 dostala příležitost hrát i v zahraničí a to na Slovensku (Club 22, kde vystupovala s Vectifem a M.Cobaltem) a v Polsku (cluby Pozytywka v Rybniku a Ex.Lemon v Gliwicích). Svou premiéru si odbyla i v pražském Roxy, kde podpořila vedle Clubvibeho a Raie i live vystoupení Face To Face. Ve svém rodném městě stihla hraní s Chrisem Sadlerem v klubu Čarodějky.

V říjnu 2005 hrála na mega párty Explosion s koncentrací nejlepších DJane z Česka a zahraničí, která usilovala o zápis do Guinessovy knihy rekordů.

V září 2006 se také zařadila na playlist klubu Mecca

V létě 2007 si zahrála v klubu Diablo s velmi známou DJ Luccou. Dále byla pozvána do Německa jako hlavní protagonista na párty Pleasure Deluxe.

2008 zahrála na akci s hudebním fenoménem Corvinem Dalekem v Brně v klubu Mersey a také si odbyla premiéru v brněnském klubu 7 Nebe, kde večer rozvířila společně s Laddy M, Michaelem C, Radanem Machem atd…

2009 si zahrála s jedním ze svých oblíbených DJů Tomášem Haverlíkem a to v Praze v klubu Prdel i na Tomášově půdě v Bratislavě Loď café. V říjnu se poprvé ukázala na line-upu jednoho z největších prostorů v ČR v klubu SaSaZu a to hned po zvučném jméně americké scény Robbie Rivera.

image (1)
foto: archiv Marie Kampfová

2010 má za sebou premiéru v tv Očko, několik dalších hraní v SaSaZu společně s DJkou Evson, společný večer s Femme2Fatale….

Poprvé se letos propracovala na francouzskou scénu a to do města Marseille v luxusním sportbeach cafe přímo u pláže….

Dostává se na line-up akce 3G, která se pravidelně koná v klubu Fabric OV, kde tento rok lákal klub na světově známé jméno Cosmic Gate!

2011 – v tomto roce se MeryEn stává součástí DJského teamu podporovaného značkou Storm – dostává se na akce pod názvem Storm Wow Night, které probíhají po celé ČR (Gimlet, Ďábelská huť…)

Dále se dostává na line-up druhé stage M-zone na velkolepé akci [b]Trancefusion[/b] s hlavními headlinery jako [b]ATB [/b](D), [b]Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA)[/b], Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ)

Very special guest: Emma Hewitt (AUS) – live! Krátkou video ochutnávku naleznete zde:

Zdroj: Youtube

Dalším velkých úspěchem tohoto roku je účast na druhé stage v Brně na Výstavišti, kde je hlavním tahákem celé akce jediný [b]DJ – TIESTO![/b]

DJ01
Zdroj: Facebook DJ MeryEn

A na podzim se podruhé dostává na line-up druhé stage akce Trancefusion s hlavními taháky GABRIEL & DRESDEN (USA), GIUSEPPE OTTAVIANI (IT), MARCEL WOODS (NL) ,ARNEJ (CAN) , MAT ZO (UK), MOONBEAM (RUS) , BOOM JINX (UK) , CHRISTIAN BURNS (UK), ELLER VAN BUUREN (NL).

Video k naleznutí zde:

Zdroj: Youtube

Šnůra DJských performance na emulátoru společně s DJ Orbithem  po klubech v celé ČR:

DJ 02
Zdroj: Facebook DJ MeryEn

2012: Premiéra ve velmi luxusním klubu Kotnov v Táboře, Pantheon Plzen,  Planet klub Kutná Hora,PH+Plzeň, Galaxy klub v Hrdlech po boku DJ Luccy a Orbitha.

Stává se residentem noci Cherlleeders v pravidelných středečních mejdanech v nově otevřeném legendárním klubu Mecca Praha.

Klub Galaxy with DJ Lucca:

Zdroj: Youtube

Účast na velké akci pod názvem Welcome to the party, kde si zahrála po boku švýcarského DJe a producenta Mad Marka.

Letní festival Czech house paradise – po boku českých jmen  Michal Burian, Orbith, Chris Sadler.

Klub Pantheon – nový imigový podnik v Plzni, ve kterém jsou tvářemi opět top čeští DJs (Orbiht, Burian, Ladida, Lucca)

Zdroj: Youtube

V listopadu se poprvé dostává na line-up jedné z nejlepších undergroundových akcí – APOKALYPSA.

Zdroj: Youtube

2013 – současnost: Na Slovensku Device party známá svým undergroundovým hudebním konceptem. V Praze ji uslyšíte hravat v jednom z nejlepších a největších podniku – Mecca.

Nezahálí také účasti na letních festivalech jako jsou: novy ovsem stále populárnější a taky uz jeden z největších Festivalu v ČR Beatsforlove, High Jump, jamrock, Sázavafest.

Lehce atypické – dostává se do role učitelky DJingu pro českou fotbalovou reprezentaci 🙂

Exkluzivní podcast pro hudebni porad na mexickém radiu

MeryEn & Dj Bühl | b2b set by Dj Bühl on Mixcloud

 

Od roku 2014 se zaměřuje především na svůj nejoblíbenější hudební styl tech-house a techno, tudíž se dostává na párty a kluby zaměřené více undergroundově – Inception ve Svitavech, Yes club Praha, klub Klid Ostrava…atd.

Zdroj / foto: Marie Kampfová

Redakce Bulvar24.cz

 

 

Share