Dívky ze Zlínského kraje se předvedly na přehlídkovém molu. Boj o Miss OK 2018 pokračuje!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Dívky ze Zlínského kraje se předvedly na přehlídkovém molu. Boj o Miss OK 2018 pokračuje!

Na druhém castingu letošního ročníku soutěže Miss středních škol Opravdová krása byla z příchozích uchazeček vybrána další desítka. K vítězství stále vede dlouhá cesta, možná ale povede právě ze Zlína. Co na sebe soutěžící při castingu práskly?

V pořadí druhý casting Miss OK 2018 se konal v pátek 2. února v budově 14|15 Baťova institutu. Na dívky opět čekala naše odborná porota v čele s ředitelem soutěže Romanem Štěpánkem. Dívky dále hodnotili například fashion blogger Michael Klika, stylista a ředitel modelingové agentury v Ostravě Luděk Šmehlík, olomoucký fotograf Lukáš Navara nebo loňské vítězky Miss OK.


Zlínským castingem provázel a dívky povzbuzoval moderátor Frekvence 1 a Auto Moto Revue Petr Šimek.

Proběhl klasický casting, ve kterém všechny dívky nejprve ve trojicích předstoupily před porotu a představily sebe i školu, na které studují. Dále se porotě a divákům předvedly v plavkách a následně potrápily své mozkové závity při rozhovorech.

Napřed jsem se bála, ale porota byla hodná a všichni nás moc podporovali, bylo to super,“ prozradila jedna z dívek.

Kromě půvabu soutěžících okouzlil diváky svým zpěvem také účastník Československo má talent Adam Hobza, který předvedl oblíbené písně Elvise Presleyho.

Stejně jako v Olomouci nebyl výběr vůbec jednoduchý. Každá z dívek předvedla svůj výjimečný talent. Původně jsme očekávali, že ze Zlínského castingu postoupí 8 dívek, nakonec jsme však vybrali 10. Čeká nás ještě poslední kolo v Brně, kde se rozhodne o posledních semifinalistkách. Sám jsem zvědavý, která z dívek se nakonec stane naší novou Miss OK 2018, ” vyjádřil se ředitel soutěže a zároveň předseda poroty Roman Štěpánek.

Vítězkami zlínského castingu se staly tyto dívky:

Markéta Hamalčíková

Jana Gallová

Šárka Vičarová

Petra Zvoníčková

Sára Lyčková

Hana Žůrková

Kristýna Suchyňová

Michala Brixová

Nikola Chvostková             

Barbora Kubešová

Všem finalistkám gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

V porotě Miss OK jsem zasedl již minulý rok a musím říct, že i tentokrát jsem si to fakt užil,“ vzkázal fashion blogger Michael Klika. To, zda má již mezi vybranými dívkami svoji finalistku, nám však neprozradil.

Miss OK 2018 byla pořádána již popáté, postupně se rozrůstá a přichází s novým, větším formátem, který expanduje téměř na celou Moravu. Do loňského roku soutěž působila pouze v Olomouckém kraji, kde symbolicky zahájila šňůru letošních castingů.

Poslední casting čeká dívky v Brně, a to v pátek 2. února ve Velkém Špalíčku.

Po castinzích čekají dívky krajské semifinálové galavečery, z nichž vzejdou finalistky závěrečného galavečera, které svedou souboj o titul královny středních škol – Miss OK 2018.

Dívky ze středních škol se ještě stále mohou hlásit na stránce www.missok.cz nebo mohou přijít zkusit své štěstí rovnou na casting.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Miss OK 2018 - casting Zlín
Miss OK 2018 – casting Zlín
Miss OK 2018 - casting Zlín
Miss OK 2018 – casting Zlín
Miss OK 2018 - casting Zlín
Miss OK 2018 – casting Zlín


 


Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share