Dívka týdne Sandra Balmbergerová má v těle divokého ďáblíka

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Dívka týdne Sandra Balmbergerová má v těle divokého ďáblíka

1) Co ráda děláš ve volném čase?

Odpověď: Ráda tančím, píši básně, kreslím různé návrhy oblečení, nechávám se fotit a chodím nakupovat… hlavě boty a šátky.

2) Kde se vidíš za 5 – 10 let?

Odpověď: Kde se vidím za tak dlouhou dobu? Upřímně těžko říct, ale nejraději bych si založila modelingovou agenturu, která nebude upřednostňovat jen ženy nad 175 cm, chtěla bych sobě i jiným ženám dát tu možnost ukázat světu svoji krásu, i když máme třeba jen 162 cm. Takže se vidím někde v cizině nejlépe v Americe, jak sobě a dalším plním sny.

3) Co je pro tebe ideální žena/muž?

Odpověď:  Ideální muž či žena? Podle mě není nikdo ideální a ani nemůže být. Můžeme se tomu tak maximálně zkusit aspoň přiblížit. Vždycky se najde někdo, kdo nám bude připadat ,že je ideál, ale pak i na něm najdeme chyby a ty by ideál mít neměl. Ale vlastně jen díky tomu, že jsme každý jiný, tak máme z čeho vybírat a najít si toho, co se našemu ideálu aspoň blíží. Můj ideál je ten, co mě ráno probudí pohlazením a polibkem, podívá se na mě a řekne mi: “Ty jsi tak krásná, miluji tě”!… a já cítím ,že to myslí vážně. To je můj ideální muž.

4) Jaké máš oblíbené jídlo a pití?

Odpověď: Mé nejoblíbenější jídlo jsou asi špagety a mozarella s cherry rajčátky. A pití? Miluji sladké pití, takže hlavně 100% džusy a z alkoholu je to Malibu a Baileys s ledem.

5) Dovolená snů, jak si ji představuješ?

Odpověď: Má dovolena snů by byla určitě někde v teple u vody, takže písečná pláž, azurová voda, jachta, dobrá společnost, jídlo a pití a ani bych se nebránila tomu, že bychom tam třeba potkali nějakou tu Hollywoodskou Star. Takže klasika. jako u všech 🙂

6) Prozraď na sebe něco, co nikdo ještě neví 🙂

Odpověď: Něco co ještě nikdo neví? Já se jen, jako anděl tvářím, ale jinak jsem pěkně divoký ďáblík. Umím to vážně pořádně rozjet. A vždycky jsem se chtěla zkusit naučit tanec u tyče. Je to fakt náročné a tento tanec mě vždycky strašně fascinoval 🙂

IMG_20141021_210820
foto: archiv Sandra Balmbergerová
IMG_20150402_195321
foto: archiv Sandra Balmbergerová
2015-03-27_20.04.15
foto: archiv Sandra Balmbergerová
2015-03-26_19.38.45
foto: archiv Sandra Balmbergerová
received_450849398403759
foto: archiv Sandra Balmbergerová

Článek: Dívka týdne Michaela Dlesková má ráda svět ze sedla koně

Staňte se dívkou / mužem týdne portálu Bulvar24.cz, stačí poslat své foto na: redakce (and) bulvar24.cz

Profilové foto: archiv Sandra Balmbergerová

Partnerem rozhovoru je pracovní portál pro modelky a hostesky Job4Models.cz

Job4Models.cz - práce pro modelky a hostesky

Redakce Bulvar24.cz

Share