Dívka týdne Michaela Dlesková má ráda svět ze sedla koně

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Dívka týdne Michaela Dlesková má ráda svět ze sedla koně

1) Co ráda děláš ve volném čase?

Odpověď: Svůj volný čas nejraději trávím v sedle, kde se dokážu nejlépe odreagovat. Na koních jezdím už od pěti let, závodně zhruba tři roky a vyústilo to ve mně něco, jako v drogu 🙂 Ale moc ráda také cestuji, poznávám nová místa, lidi a kultury. Zkouším nové věci, věnuji se focení, kreslím a ráda si zajdu do fitka.

2) Kde se vidíš za 5 – 10 let?

Odpověď: Já jsem si takhle dopodrobna budoucnost neplánovala a myslím, že je to tak lepší. Vždyť člověk neví, co bude zítra, natož za pár let. A navíc, když si něco naplánujeme, nemusí to vyjít a můžeme být zbytečně zklamaní. Já jsem zastánce názoru, že lepší jsou neplánované akce.

3) Co je pro tebe ideální muž?

Odpověď: Nebudu vám tady vyprávět pohádky o tom, jak na vzhledu nezáleží, když uvnitř je ten dokonalý a nejlepší… Na vzhledu určitě záleží, protože když vás druhá polovička nepřitahuje, tak těžko s ní budete moc zůstat jen proto, že je moc hodný. Rozhodně důležitější je, jaký je uvnitř, to samozřejmě ano, ale dle mého názoru záleží i na jeho zevnějšku. Myslím, že ideální muž pro mě je ten, který by mě uměl podpořit, naslouchat, věřit a hlavně, aby byl alespoň trochu blázen jako já. 🙂 🙂

4) Jaké máš oblíbené jídlo a pití?

Odpověď: Jelikož jsem opravdu milovník jídla, vyloženě oblíbené jídlo nemám. Ale takové boloňské špagety, nebo lasagne, tím nikdy nepohrdnu! A k pití určitě vodu, nebo pomerančový či jahodový džus.

5) Dovolená snů, jak si ji představuješ?

Odpověď: Pro mě není ani zase tak moc důležité, kde by ta dovolená byla. Jde spíš o to, že bych tam mohla být s mými nejbližšími a myslím, že i kdybychom byli na Antarktidě, tak si to tam dokážeme užít. Ale místa, kam bych se chtěla určitě podívat, jako na dovolenou, je určitě Toskánsko, nebo Maledivy.

6) Prozraď na sebe něco, co nikdo ještě neví 🙂

Odpověď: Hmm.. Záludná otázka. Asi vám na ni nedokáži odpovědět, protože jsem člověk otevřený a ukecaný a většinou na sebe všechno prásknu. 🙂

foto: archiv
foto: archiv Michaela Dlesková
Foto Alena Stříbrná
Foto Alena Stříbrná
Foto Josef Rafael
Foto Josef Rafael
Foto Patricie Behenská
Foto Patricie Behenská
Foto Patricie Behenská
Foto Patricie Behenská
Foto Patricie Behenská
Foto Patricie Behenská
Foto Tecí Němečková
Foto Tecí Němečková

Článek: Dívka týdne Klára Havlíková sní o Maledivách, ráji na zemi

Staňte se dívkou / mužem týdne portálu Bulvar24.cz, stačí poslat své foto na: redakce (and) bulvar24.cz

Profilové foto: Patricie Behenská

Partnerem rozhovoru je pracovní portál pro modelky a hostesky Job4Models.cz

Job4Models.cz - práce pro modelky a hostesky

Redakce Bulvar24.cz

Share