Dívka s číslem 4. Martina Bérešová se chystá na finále Miss Face 2016. Víme, proč se přihlásila a jak se připravuje.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Dívka s číslem 4. Martina Bérešová se chystá na finále Miss Face 2016. Víme, proč se přihlásila a jak se připravuje.

Martina Bérešová je dívkou č. 4 a na soutěži Miss Face 2016 bude reprezentovat Dolní Domaslavice. Jak se jí to povede, to se dozvíme brzy, teď pár otázek a odpovědí 🙂

1) Co očekáváš od soutěže? Proč jsi se přihlásila?

Odpověď: Myslím, že už není nic, co bych víc mohla od této soutěže očekávat. Nečekala jsem, že za tak krátkou dobu mi dá tolik nezapomenutelných zážitků a také užitečných věcí do života. A proč jsem se přihlásila? Řekla jsem si, že tímto nemohu nic ztratit, ale naopak získat. Tato soutěž mi přišla jako skvělá příležitost, které jsem se chopila a musím říct, že se to vyplatilo. Tento svět mě vždycky lákal a Miss Face mi dala tu možnost a já se budu snažit z ní vytěžit co nejvíce. 

2) Jak se připravuješ na finále?

Odpověď: Na finále se připravuji, jak je jen v mých silách. Moc dobře si uvědomuji své nedostatky, a tak se na nich snažím pracovat. Také si ale uvědomuji své přednosti, které se snažím podtrhnout. Snažím se každý den makat na své postavě a tak je teď sport na mém každodenním pořádku.


3) Jaké dívky se dle tebe mohou umístit na světové soutěži krásy a jaká by dle tebe měla být královna krásy?

Odpověď: Myslím, že na světové soutěži krásy se může umístit každá slečna, když na sobě zapracuje. Ale jelikož se jedná o světovou soutěž, tak by měla být hlavně průbojná a přátelská. A jaká by měla být královna krásy? Samozřejmě že hlavně krásná. Ale měla by mít taky skvělý charakter a inteligenci. Přece jen bude reprezentovat Českou republiku.

4) Co tě Miss Face naučila a v čem je výjimečná?

Odpověď: Miss Face mě toho naučila opravdu mnoho. Ať už se jedná o základy etikety, jak se má dáma chovat ve společnosti, tak také to jak nás vedou ke zdravému životnímu stylu. Což si myslím, že se bude hodit každé z nás. Ale těch věcí, co mě Miss Face naučila je opravdu nespočet a moc si jich vážím. Miss Face je výjimečná v mnoha ohledech. Ať už ve skvělém přístupu k nám, kdy se nám opravdu za každých okolností snaží vyhovět, tak i v tom že podporuje předčasně narozené miminka, což mi přijde jako skvělá věc.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Martina Bérešová
foto: archiv Martina Bérešová
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz


 Profilové foto: www.missface.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share