Dívka č. 9 Sarah Karolyiová vidí svoji budoucnost v pomáhání druhým? Jaká bude její budoucnost ve finále Miss Face 2016?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Dívka č. 9 Sarah Karolyiová vidí svoji budoucnost v pomáhání druhým? Jaká bude její budoucnost ve finále Miss Face 2016?

Finalistka Miss Face 2016 a dívka č.9 Sarah Karolyiová tvrdí, že každý si je svého štěstí strůjce, tudíž je její budoucnost zatím ve hvězdách. Jaká bude její budoucnost ve finále Miss Face?

1) Co očekáváš od soutěže? Proč jsi se do soutěže přihlásila?

Odpověď: Do soutěže jsem se přihlásila, protože ráda poznávám nové lidi a získávám nové zkušenosti. Od soutěže očekávám, že mi otevře nové obzory. 

2) Jak se připravuješ na finále?

Odpověď: Na finále se nějak zvláštně nepřipravuji. Snažím se dodržovat zdravou stravu a chodím cvičit. Finále si plánuji užít. Vždyť s úsměvem jde všechno lépe. 🙂


3) Jaké dívky se dle tebe mohou umístit na světové soutěži krásy a jaká by dle tebe měla být královna krásy?

Odpověď: Královna krásy by dle mého názoru mela být milá, usměvavá, přátelská a rozumná. Na světové soutěži by dívky měly  umět cizí jazyky a mely by mít zdravé sebevědomí. Cílevědomost nesmí chybět. 

4) Co tě MISS FACE naučila a v čem je výjimečná?

Odpověď: Miss Face mě naučila spoustu věcí. Například návštěva Neonatologie ve mně zanechala spousty poznatků. Její výjimečnost vyplývá již z jejího názvu “krásné tváře pomáhají “

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Pavel Zábranský
foto: Pavel Zábranský
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz


 Profilové foto: www.missface.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share