Dívka č. 7 Michaela Kadlecová, finalistka Miss Face 2016, touží být herečkou a úspěšnou modelkou.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Dívka č. 7 Michaela Kadlecová, finalistka Miss Face 2016, touží být herečkou a úspěšnou modelkou.

Dívka č. 7 Michaela Kadlecová se bude již brzy ucházet o titul a korunku Miss Face 2016. Jak se na finále připravuje, a proč se do soutěže přihlásila? Tyto a další odpovědi najdete v rozhovoru s touto krásnou mladou dívkou 🙂

1) Co očekáváš od soutěže? Proč jsi se přihlásila?

Odpověď: Od soutěže očekávám mnoho nových zkušeností, které se mi budou hodit do budoucího života, přípravu na to, abych uspěla na světové soutěži a uměla reprezentovat sama sebe. Přihlásila jsem se, protože mě soutěže krásy baví, chtěla bych se stát úspěšnou modelkou a herečkou, a díky této soutěži by se mi to mohlo snáze splnit.

2) Jak se připravuješ na finále?

Odpověď: Chodím cvičit do fitka, abych měla pevnou postavu, nejím tolik jako dříve, snažím se co nejlépe pečovat o pleť a vlasy a více sleduji situaci v ČR i ve světě.


3) Jaké dívky se dle tebe mohou umístit na světové soutěži krásy a jaká by dle tebe měla být královna krásy?

Odpověď: Na světové soutěži se podle mě mohou umístit dívky, které skvěle ovládají anglický jazyk, čím více jazyků umí, tím lépe. Poté musí být přátelské, sympatické, cílevědomé, mít v sobě jiskru, kterou zaujmou porotu. A hlavně mít silnou osobnost, aby se po chvíli nezhroutily, že jsou daleko od domova, samy, musí každé ráno brzy vstávat, celý den se usmívat, být stále dokonalé. Královna krásy by měla splňovat vše, co jsem již zmínila, dále by měla reprezentovat ČR a samu sebe na co nejvyšší úrovni.

4) Co tě Miss Face naučila a v čem je výjimečná?

Odpověď: Naučila mě mnoho o světových soutěžích, dozvěděla jsem se, jak to chodí ve světě modelingu u nás a v zahraničí, jaké nástrahy mě můžou potkat a čeho se vyvarovat. Máme hodiny etikety, stylingu, líčení, catwalku, konverzace v angličtině s rodilými mluvčími a mnoho dalšího, to vše je velice důležité pro to, aby jsme měly šanci uspět. Výjimečná je určitě v tom, jak se nás snaží průběžně připravit na finále i na světovou soutěž, aby se nám nemohlo stát, že budeme nepřipravené a překvapené. Miss face není jen o kráse, ale i o pomoci druhým, podívaly jsme se na Neonatologické oddělení v FN Motol, kde nám dal pan primář přednášku, a poté jsme se podívaly na předčasně narozená miminka, na které poputuje vybraná finanční částka.
Fotogalerie:

foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz


 


Profilové foto: www.missface.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share