Dívka č. 6 Veronika Vorlíčková bude bojovat o titul Miss Face 2016. Jak se na to připravuje?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Dívka č. 6 Veronika Vorlíčková bude bojovat o titul Miss Face 2016. Jak se na to připravuje?

Finalistkou Miss Face 2016 č. 6 je dívka a modelka Veronika Vorlíčková, podle které ideální muž neexistuje 😀 Jak by ale měla vypadat královna krásy, v tom má jasno… 🙂

1) Co očekáváš od soutěže? Proč jsi se přihlásila?

Odpověď: Od soutěže očekávám spoustu zážitků, na které budu mít jednou pěkné vzpomínky a zároveň očekávám i nějaké zajímavé nabídky práce. Do soutěže jsem se přihlásila proto, abych to prostě zkusila – chtěla jsem být toho všeho součástí.

2) Jak se připravuješ na finále?

Odpověď: Na finále se připravuji tím, že se snažím trošku více sportovat, jezdím na bruslích, na kole a cvičím v posilovně, protože před soutěží jsem sportu moc nedala ( 😀 ) Zároveň také přemýšlím, na jaké otázky by se mě porota mohla na finálovém večeru zeptat, a jak bych na ně asi nejlépe odpověděla.


3) Jaké dívky se dle tebe mohou umístit na světové soutěži krásy a jaká by dle tebe měla být královna krásy?

Odpověď: Velikou šanci na umístění mají určitě dívky, které jsou vytrvalé, optimistické, velmi společenské a mají otevřené srdce – to je myslím sázka na jistotu. Taková by dle mého názoru měla královna krásy být.

4) Co tě Miss Face naučila a v čem je výjimečná?

Odpověď: Miss Face mě přiměla se zamyslet nad svou vlastní sebeprezentací, nad tím jak vystupovat a snažit se tak dále zlepšovat. Také měli jsme možnost vyslechnout si i cenné rady make-up artistů, jak se správně líčit, stylisty jak se na různé akce vhodně obléknout, co je základem šatníku a také rady našeho skvělého trenéra, který nám poradil, jaké cvičení je pro ženy nejvhodnější a také nám prozradil, jak se nejlépe a hodnotně stravovat. Myslím, že tipy, které se nám dostaly, na mě nebudou mít vliv pouze v období soutěže, ale využiji je i ve svém životě.

A v čem je Miss Face výjimečná? V první řadě tím, že ředitelka soutěže Taťána Makarenko se sama modelingu již delší dobou věnuje, takže nám v mnohém může  z vlastních zkušeností dobře poradit.  A hlavní výjimečnost této soutěže spočívá ve výrazném charitativním podtextu. Miss Face každoročně podporuje jednu z neonatologických klinik v ČR. Po vlastní návštěvě neonatologického oddělení v motolské nemocnici jsem se sama přesvědčila, že tuto dobrou a smysluplnou věc je důležité podporovat a jsem ráda, že toho mohu být součástí.  

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: archiv Veronika Vorlíčková
foto: archiv Veronika Vorlíčková


 Profilové foto: www.missface.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share