Diamond Race opět startuje… buďte u toho s námi

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Diamond Race opět startuje… buďte u toho s námi

O Diamond Race už asi slyšel každý, ať už prostřednictvím našeho portálu Bulvar24.cz nebo z jiných médií…anebo se tohoto “závodu” účastníte osobně 🙂

Za celým projektem stojí skvělý člověk Milan Markovič, který dokázal spojit práci a zábavu dohromady. Jak sám říká… “Chceme najít nová přátelství a zážitky”.

Asi tak před měsícem se na veřejnosti objevilo video a informace… “Diamond je zrušen”… co je na tom tedy pravdy? To vám Milan sám rád prozradí ve videu 🙂

Zdroj: Youtube, Diamond Race

Milan také prozradil něco o svém Top Speed a vůbec i o závodě, co je na jeho pozadí a co asi málo kdo o Diamond Race ví.

Takže si odpovězme na první otázku… Top Speed… Dodge Viper první generace a top speed 309km/hod… Viper má upravený podvozek, vyztužený rám, prvky na karoserii, ale i motor je poladěný z původních 430 PS na 750 PS s pomocí kompresoru a dalších komponentů s pneu 345/30 R19.

viper
foto: Diamond Race

Diamond Race je také o pomoci dalším lidem, kteří jsou v životě nějak postižení a potřebují pomoc druhých. Jak nám Milan prozradil, nepomáhá pouze on, ale pomáhá každá posádka Diamond Race. Milan se sám věnuje často charitativním aktivitám, jako například dobrovolník v nemocnici u nemocných dětí, apod.

nadace
foto: Diamond Race

Článek: Přípravná akce natáčení velkolepého hudebního klipu Kali 4 DIAMOND RACE

A jaký byl Dimonad Race v roce 2014… už se těšíme na letošní ročník, určitě bude opět stát za to :-)

Zdroj: Youtube, Diamond Race
Zdroj: Diamond Race

Redakce Bulvar24.cz

Share