Denisa Spergerová letí na Miss World!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashion

Denisa Spergerová letí na Miss World!

foto: MISS CZECH REPUBLIC

Denisa Spergerová MISS CZECH REPUBLIC 2019 odlétá na Miss World 2019. Ve středu 20.11. odletí úřadující vítězka Denisa Spergerová do Londýna, kde se uskuteční 69. ročník nejstarsší a největší světové soutěže světa Miss World.

Denisa si s sebou veze šaty na finálový večer od Sama Dolce, se kterými tak bude soutěžit o cenu Best Denisgner evening gown. V průběhu 3 týdnů v Londýne bude mít nabitý program, kde budou různé challenge jako například Sport Challenge, Top Model, Head to head challenge, což je řečnická soutěž. Na Miss Talent Denisa předvede scénický tanec, jelikož od malička závodně tancovala. Dále pak charitativní složka Beauty with a purpose. Dále pak Beach beauty, což je soutěž v plavkách.

Také je součástí doprovodný titul Miss Social Media a Miss Multimedia. Denisa musí uspět ve více kategoriích, aby se dostala do TOP 30 užšího výběru. Ze 130 dívek z celého světa se musí poprat v konkurenci. Finále, které se uskuteční na výstavišti Excel London je stanoveno na den 14.12.

Národní kostým jsme na miss World zvolili klasičtější a typičtější, jelikož se to na Miss World vyžaduje, aby byl decentnější a více tradiční. Letos se o národní kostým postarala návrhářka Natali Ruden.

Další gardorou si Denisa veze od vícero návrhářů a to například od Debbi Brown, od Kristiany mladé návrhářky, Sama Dolce, Michaely Dúcké, atelieru Flanel, také ze salolu Le Monika a La Pearl, Grey Fashion Concept Store.

Denisa má za sebou celou řadu partnerů, kteří jí v její cestě za světovou korunkou pomáhají. Leteckou dopravu zajištuje Weco Travel. Pojištění zdraví a zavazadel pojišťovna Direct. Dále pak clip in hair Profi Beauty. Manikúra a pedikúra Outlá-Kábrtová salón. Kosmetika NOTINO.

Návrhářem hlavních šat je Sam Dolce.

Návrhářem národního kostýmu je Natali Ruden.

Národní dar od Crystalite Bohemia, křišťálovou vázu.

Šperky od Diamantové šperky Gismondy.

Finále světové soutěže je 14.12. a doufáme, že naše úřadující vítězka uspěje a přiveze domů pro naší republiku úspěch.

Fotogalerie:

foto: MISS CZECH REPUBLIC
foto: MISS CZECH REPUBLIC
foto: MISS CZECH REPUBLIC
foto: MISS CZECH REPUBLIC
foto: MISS CZECH REPUBLIC
foto: MISS CZECH REPUBLIC
foto: MISS CZECH REPUBLIC
foto: MISS CZECH REPUBLIC

Redakce Bulvar24.cz

Share