Debutové EP NELLY V okamžiku je na světě! Desku slavnostně pokřtí Sebastián 14. září v Cargo Gallery

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Debutové EP NELLY V okamžiku je na světě! Desku slavnostně pokřtí Sebastián 14. září v Cargo Gallery

NELLY, nová výrazná tvář a hlas české hudební scény, po více než roce příprav vydává u Supraphonu EP V okamžiku.

Album s pěti písničkami, první v diskografii talentované zpěvačky a také herečky, v červnu předznamenal úspěšný singl Nad hladinou. EP je skvěle znějícím výsledkem spolupráce NELLY s progresivními  mladými autory a producenty, jako je například zpěvák a producent Marcell, studio Creative Music House, písničkář a zpěvák Matěj Burda nebo Johny Machette. Všechny nové songy i ty starší v aktuálních aranžích NELLY v doprovodu své kapely zazpívá na křtu EP V okamžiku 14. září od 20 hodin na lodi Cargo Gallery kotvící na Smíchovské náplavce. Kmotrem alba bude Sebastian, support kapela Pilot.


„Mám obrovskou radost, že se nám povedlo vytvořit něco, na co jsem opravdu pyšná – originální písničky s moderním zvukem. Byla to dlouhá cesta, více než roční práce, díky které jsem poznala skvělé lidi, se kterými si rozumím a stali se z nás přátelé. Název alba V okamžiku vychází z prvního singlu na desce, Život je v okamžiku. Každý okamžik svého života žijme opravdově a intenzívně. Bílý obal desky jsem vybrala proto, že bílá barva je symbolem čistoty a nejvyšší dokonalosti. Působí rozjasňujícím dojmem, dává ale i prostor k přemýšlení a napsání osobního věnování.“ podotýká NELLY.

Na křest spojený s koncertem NELLY chystá speciální scénu odkazující k vizuálu alba V okamžiku, jehož autorkou je oceňovaná designérka Linda Vránová. Booklet je čistě bílý a nabízí dostatek místa pro autogram s osobním věnováním NELLY. S věnováním vzniká nezapomenutelný okamžik pro každého fanouška, který si EP zakoupí a se zpěvačkou se setká.

NELLY si plní své sny nejen v nahrávacím studiu, ale i před kamerou a na jevišti! Bezprostřední půvabná tmavovláska zaujala ve filmech Strašidla, Špunti na vodě či v muzikálu Muž se železnou maskou. Další velkou příležitost dostala v připravovaném filmu a čeká ji i natáčení televizního seriálu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv NELLY
foto: archiv NELLY
foto: archiv NELLY
foto: archiv NELLY
foto: archiv NELLY
foto: archiv NELLY
foto: archiv NELLY
foto: archiv NELLY

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share