David Bisek z Hlasu spojil síly s nejlepším kamarádem, známým sexy modelem! Představují nový videoklip k písni Energie!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

David Bisek z Hlasu spojil síly s nejlepším kamarádem, známým sexy modelem! Představují nový videoklip k písni Energie!

Finalista Hlasu Česko Slovenska David Bisek dal po více jak roční pauze o sobě vědět. Začal makat na své kariéře a prvním albu. Na pomoc si vzal sebou kamaráda původně modela Marka Donáta alias Donyho. Výsledky se dostavují. Podívejte sami!

Mladý zpěvák zveřejnil na svém Instagramu a YouTube kanálu krátkou ukázku z klipu k písni “Energie”, kterou vytvořil se svým kamarádem Markem Donátem alias Donym, který je nováčkem v českém showbussinesu.

Marek ale je i žádaný model, který se ukázal například v italském Miláně při příležitosti Fashion Week. Není se čemu divit.

“Začali jsme pracovat s mým kámošem na hudbě jako dvojka a moc si to pochvaluji. Vlastně to byla náhoda. Jednou jsme takhle šli a Marek mi začal rapovat nějaký text a mě se to líbilo. Řekli jsme si, proč to nezkusit společně. Poslal jsem mu hudbu a on na to udělal text a už to jelo samo od sebe,” popisuje David.


Nejvíce však vždy záleží na realizačním týmu a ten pro dvojici vypadá dobře. Spolupracují s producentem Heronem, který je známý svou spoluprací s Rytmusem.

“Momentálně máme s Donym první singl “Energie” a další tři rozpracované k finální podobě. Plánujeme album a další klipy. Co mě hrozně baví, je, že jsem se konečně podílel textem. Dřív to tak nebylo. Někdo mi ho napsal a bylo hotovo,” dodal Bisek.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Video:


Zdroj: Youtube, DavidBisek

Profilové foto: archiv David Bisek

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share