Daniel Fröhlich bude reprezentovat ČR na světové soutěži Mr. Gay World 2015

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Daniel Fröhlich bude reprezentovat ČR na světové soutěži Mr. Gay World 2015

Dvacetiletý Daniel Fröhlich, který byl v květnu zvolen nejsympatičtějším gayem Česko Slovenska 2014, se stal českým delegátem, který bude ČR reprezentovat na nejprestižnější světové soutěži pro gaye.

Daniel Fröhlich z Hrádku nad Nisou, jenž byl 10. května ve velkém sále Městské knihovny v Praze zvolen Gaymanem Česko Slovenska 2014, bude Česko reprezentovat v Jihoafrické republice na soutěži Mr. Gay World 2015. Po roční pauze, kdy český reprezentant chyběl, se organizátorům národní soutěže GAYMAN, občanskému sdružení Gold In GLBT Agency, podařilo vyjednat licence opět i pro Českou republiku.

go-gayman-ver.02b

Fröhlich je historicky nejmladším vítězem této soutěže. Ta u nás funguje od roku 1992. Po delší pauze byla obnovena v roce 2010. Letos akci podpořili například Ondřej Liška, Taťána Makarenko, Marie Pojkarová, Eva Burešová, Kristýna Šebíková, Petr Kutheil a další. Záštitu soutěži poskytla poslankyně PS PČR a starostka Prahy 2 Jana Černochová.

Gay komunita tak má velkou oporu a také sympaťáka, který zjevně po zvolení nebude jen sedět a užívat si výhry. To ostatně nedělal ani jeho předchůdce Marek Zlý, jenž pořádá každoročně Duhový ples v Ostravě.

Již v minulosti za vysílání delegátů, právě pořadateli soutěže GAYMAN, slavila ČR obrovské úspěchy. V roce 2011 se GAYMAN 2010 (Martin Goga) stal 2. vice Gay Mistrem International, delegát GAYMAN 2011 (Tomáš Frýda) se probojoval do TOP 10 na Mr. Gay World 2012 a zároveň se stal Mr. Gay Outreach World 2012.

Zda také úřadující sympaťák Daniel Fröhlich doveze nějakou cenu, si počkáme do 3. května, kdy se v JAR koná finále. Pořadatelé však již oznámili další ročník. Ten se uskuteční 19. září 2015 v Praze a vítěz bude ČR reprezentovat na Mr. Gay World 2016. Přihláška zde: www.igayman.cz

IMG_4389u

MGW_Blogg_2-633x475

Foto: Marian Kajzer, Gold In GLBT Agency, o.s.

Redakce Bulvar24.cz

Share