Dana Morávková jako hvězda televize

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Dana Morávková jako hvězda televize

Dana Morávková je hodně žádanou nejenom herečkou, ale i moderátorkou. Kromě toho, že je tváří seriálu Ordinace v růžové zahradě, stane se i stěžejní osobností TV Barrandov. Bude zde mít vlastní talk show s názvem Tenký led.kde herečka tentokrát v roli moderátorky se svými hosty probere, jak se žije na vozíku, jak se vyrovnat s rakovinou dítěte nebo jakou moc má bulvár.

„Moc se na to těším, je to trochu jiná poloha mé profesen, než na tu, na kterou jsem zvyklá,” podotkla Morávková.


Barrandov začne také od 19. února začne tato stanice vysílat novinku Rodinné vztahy. „S nápadem natočit vztahový cyklus z rodinného prostředí přišel generální ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup a divákům slibuje pořádnou dávku emocí a napětí,“ uvedli zástupci televize.

Série Rodinné vztahy vždy v pondělí a ve středu večer přinese „životní příběhy plné šokujících odhalení, viny a odpuštění, lásky i nenávisti“. Epizody mají uzavřený konec, takže na sebe nenavazují, tvůrci obsadili mimo jiné Jana Šťastného, Martina Dejdara, Igora Bareše nebo Lukáše Langmajera.

Častěji se na stanici objeví Alice Bendová, přibude jí pořad U tebe nebo u mě, kde celebrity navštíví v jejich domovech. Stejný model měl kdysi barrandovský cyklus Můžu dál?, který uváděl Aleš Cibulka. Delšího zpracování se dočká talk show Exkluziv Kateřiny Brožové, „pikantnějších“ témat zase partnerské Aféry.

V programu zůstávají navzájem provázané cykly Honzy Musila Nebezpečné vztahy a Jak to dopadlo? i diskusní pořady Jaromíra Soukupa. Ředitel stanice jich osobně uvádí pět: Instinkty, Arénu, Kauzy, Duel a Týden s prezidentem. Nejnovější, úterní Arénu Jaromíra Soukupa vidělo necelých dvě stě tisíc lidí.
Fotogalerie:

Dana Morávková bude mít na Barrandově tak show Tenký led.
Dana Morávková bude mít na Barrandově tak show Tenký led.
Alice Bendová se bude na obrazovce objevovat častěji.
Alice Bendová se bude na obrazovce objevovat častěji.
Také Jaromír Soukup bude mít na Barrandově dál svých několik pořadů!
Také Jaromír Soukup bude mít na Barrandově dál svých několik pořadů!

Redakce Bulvar24.cz

Foto: TV Barrandov

Linda

 

 

 

 

 

Share