Czech Fashion Week 2018 nadchne Karlovy Vary i Teplice

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Czech Fashion Week 2018 nadchne Karlovy Vary i Teplice

Karlovy Vary/Teplice | Prestižní přehlídka módy Czech Fashion Week 2018, která se uskuteční nejdříve 16. června v Karlových Varech a o týden později 23. a 24. června v Teplicích, nabídne nové styly, módní trendy a představí podnikání v oblasti módy, designu a umění.

V karlovarském hotelu Pupp se představí se svými autorskými kolekcemi takové osobnosti české i zahraniční módy jako je Debbie Brown, Anna Tejklová, Gabriela Giotto, značka Werso Jiřiny Matoušové, Giani Galal, Alice Abraham a Osmany Laffita.


Na lázeňské kolonádě v Teplicích loni první ročník projektu překvapil skvělou atmosférou, diváckou kulisou i perfektní organizací. Ocenilo to několik tisícovek přítomných diváků či primátor města a místopředseda Senátu ČR Jaroslav Kubera. Letos se zde návštěvníci akce mohou těšit na návrháře jako je Olga Rusakova, Jaroslava Procházková, Jiří Moravec, značku Fashion Island, Tatianu a již zmíněné velké osobnosti vystupující v Karlových Varech.

V evropském měřítku ojedinělý maraton módy připravil se svým týmem Ing. Jiří Morštadt s vydavatelskou skupinou European Press Holding a.s. a European Fashion Agency . „Přehlídka aktuální módy byla inspirována realizací našich vlastních projektů Miss Czech Press, TOP MODEL OF THE YEAR, ale také soutěží krásy Miss Slovenska či Miss Yalta, stejně jako spoluprací s ikonami světové módy Blankou Matragi, šéfredaktorkou skvělého magazínu MERCURYS´ Way Olgou Rusakovou a dalšími předními osobnostmi ve světě módy, modelingu a stylingu. O tom, že jde o průlomovou akci, svědčí i podpora projektu ze strany ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové, hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka či hejtmanky Karlovarského kraje Jany Vildumetzové,“ řekl Jiří Morštadt.

Vstupenky jsou v předprodeji na www.ticketportal.cz a v Domě kultury Teplice. Program je k dispozici na www.czechfashionweek.eu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

CFW_program2
program
CFW_pozvánka3
pozvánka
CFW_program
program
DSC_8632
Czech Fashion Week

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share