Čtyři slovenské sexy bikini fitnessky dováděly před kamerou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Čtyři slovenské sexy bikini fitnessky dováděly před kamerou

Jestli si někdo myslí, že zvládne čtyři Bikini Fitnessky dva týdny před soutěží, pak je na velkém omylu.

O tom by mohl vyprávět i Jozef Benedik z Divine Pictures, který tuto výzvu přijal…“focení a natáčení bylo poměrně náročné. Zvládnout 4 dívky naráz není vůbec jednoduché. Trefit moment, kdy všechny 100% reagují na objektiv, je prostě pokus omyl. Celkem často měla některá z nich zavřené oči, pohled mimo, atd. … takže zábava 🙂 “… komentuje Jozef natáčení na konci náročného dne.

Jediné o co se nikdo nemusel starat byla nálada při natáčení a focení. O tu se děvčata postarala sama, takže zábava byla mimořádná 🙂 “Samozřejmě, že jsme o několik hodin překročili čas focení a natáčení. Naštěstí dívky mají skvělé postavy, takže upravování nebylo tolik náročné”… dodává Jozef.


Foceni krásných dívek bylo pro slovenskou značku spodního prádla Aqalogy.com. Zabezpečení videa proběhlo ze strany Divine Pictures, foto Michal Rusina – Rusinafoto.sk, make-up Dominika Bartošovičová a vlasy Monika Siekelová.

Sexy bikini fitnessky Ľubica Bérešová, Erika Tarkuličová, Kristína Kalinková a Lucia Kodadová mají před důležitými soutěžemi, jako jsou Mr. Olympie v Praze a Arnod Classic ve Španělsku a všechny se chystají domů přinést nějaká ten kov… fandíííme 🙂

Zdroj: Youtube, DivinePicturesTV

Profilové foto: rusinafoto.sk

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share