CONVERSE UVÁDÍ SHOW PUBLIC ACCESS – V hlavní roli Miley Cyrus a Maisie Williams!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

CONVERSE UVÁDÍ SHOW PUBLIC ACCESS – V hlavní roli Miley Cyrus a Maisie Williams!

HVĚZDAMI SÉRIE JSOU MILEY CYRUS A MAISIE WILLIAMS, KTERÉ PROMLOUVAJÍ HLASEM DNEŠNÍCH MLADÝCH A PŘEDSTAVUJÍ JEJICH VIZE 

Converse oslavuje odvážný duch dnešních mladých lidí skrze show Public Access, která promlouvá jejich hlasem a představuje vize kultury dnešní mladé generace. Série odstartuje 5. září ve 23:00 našeho času na Twitteru.


Public Access je kreativní platforma pro velké myšlenky a různorodé názory sdružující komunitu lidí, kteří mění kulturu prostřednictvím svých odvážných počinů a vyprávění. Program různých videí dává prostor mimořádným mladým lidem jednoduše vstát a vyjádřit se, rozporovat status quo, zasévat první semínka změn a poté společně diskutovat o svých vášních a zájmech.

Converse korunovala Miley Cyrus a Maisie Williams symboly dnešní generace a přizvala je ke spolupráci se značkou, aby společně vytvořily jejich vlastní Public Access epizody. Organický formát a otevřené fórum show umožňují každé z královen skutečně autentické setkání se svou komunitou.

S pomocí jejich přátel, kterými jsou různorodí umělci, inovátoři, aktivisti a mladí vizionáři, Miley a Maisie v roli moderátorek show odkrývají své cíle, výzvy, a to, co je pro ně v dnešní rychle se proměňující kultuře podstatné.

Epizoda Miley Cyrus dokazuje, že mladiství duch není definován věkem a představuje 81letou cirkusovou kaskadérku Carlu Wallenda (z renomovaných Flying Wallendas) a 66letou tanečnici a šampiónku v pole dance Gretu Pontanelli. Kromě těchto žen se k Miley připojila i její sestra Noah Cyrus, dále 23letá zpěvačka Amine, komik Brandon Wardell, rapper a zpěvák Buddy a 19letá vynálezkyně Ann Makosinski.

Public Access show Maisie Williams představuje hereckou hvězdu Millie Bobby Brown a Amandla Stenberga společně s R&B zpěvákem Sydem, 17letou Chef Glynn McGarry a aktivisty, kteří se otevřeně vyjadřují nezávisle na jejich věku.

Converse premiéra show Public Access bude představena světu na streamu na Twitteru v prvním zářijovém týdnu a společně s unikátní video serií přinese fanouškům možnost s hvězdami konverzovat v real-timu a reagovat na timelinu Twitteru.

Show Public Access bude k dispozici zdarma pro přihlášené i nepřihlášené uživatele Twitteru po celém světe. Fanoušci budou mít také možnost sledovat stream na converse.twitter.com nebo skrze @Converse. Po debutu show na Twitteru bude každá epizoda ke sdílení i zhlédnutí na Youtube.com/Converse a Facebook.com/Converse.

Public Access epizody režíroval Andrew Barchuilon, styloval Ian Bradley a nafotil Tyler Mitchell.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Converse

Profilové foto: video screen

Zdroj: Friendly Friends

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share