Co spojuje Miss Earth 2012 Terezu Fajksovou a fotbalistu Lukáše Váchu?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Co spojuje Miss Earth 2012 Terezu Fajksovou a fotbalistu Lukáše Váchu?

Už jste slyšeli o americké značce NIALAYA JEWELRY? Někdo ano, někdo ještě ne. Ale to se vše brzy změní.

Americká značka NIALAYA JEWELRY je známá svými šperky s duchovním podtextem a léčebnými účinky a zdobí nejednu světovou celebritu. Díky své jedinečnosti a nadčasovosti nosí šperky NIALAYA např. David Beckham, Madonna, Jeniffer Aniston, Cristiano Ronaldo a mnoho dalších hvězd.

I českým hvězdám se tato značka zalíbila. Mezi známé osobnosti, které si značku NIALAYA oblíbily patří český fotbalový reprezentant Lukáš Vácha, jehož zápěstí zdobí luxusní pánské náramky a doplňují jeho image. Ani Miss ČR 2008 Eliška Bučková nezahálela a během televizního natáčení ozdobila své zápěstí exkluzivní kolekcí ikonických náramků NIALAYA. Šperky NIALAYA nosí i Miss Earth 2012 Tereza Fajksová, která si oblíbila zlatý náhrdelník stejně jako Jeniffer Aniston.


Pánskou kolekci unikátních náramků a náhrdelníků Nialaya objevil i módní návrhář Lukáš Macháček, který sám propaguje tuto značku a dokonce ji zařadil do vlastního prodeje v rámci Mconcept. Elegantní šperky nosí i vlasový mág a majitel kadeřnických salonů Michal Zapoměl.

Exkluzivní šperky NIALAYA přináší na český a slovenský trh modelka Petra Růžičková a firma NIA CZECH & SLOVAK. “NIALAYA šperky můžete vídat na módních přehlídkách a zdobí již mnoho slavných osobností. Většina šperků je nabízena pouze po 2-3 kusech k zachování jejich unikátnosti a jedinečnosti. Zlatá kolekce s diamanty je dodávána pouze individuálně na zakázku a je určena pro tu nejnáročnější klientelu“… prozradila nám o značce NIALAYA JEWELRY Petra.

Nialaya je na českém trhu více než půl roku. Zakoupit ji lze pouze na několika místech v Praze, Brně a velmi brzy ji najdete i ve vybraných klenotnictvích a módních buticích na Slovensku. Nově je možné nakupovat tyto exkluzivní šperky přes eshop www.nia-sperky.cz.

Článek: České Top modelky se předvedly na křtu luxusní značky šperků Nialaya

Lukáš Vácha
Lukáš Vácha
Michal Zapoměl
Michal Zapoměl
Eliška Bučková
Eliška Bučková
foto: Petr Volgemut - Nia Julia
foto: Petr Volgemut – Julia Fádlerová Liptáková
David Beckham
David Beckham
12109092_10153627181593048_3473247823472987331_n
Cristiano Ronaldo

Profilové foto: Petr Volgemut – modelka Tereza Fajksová

Zdroj / foto: NIA CZECH & SLOVAK

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share