Co se naučila finalistka Miss Face 2016 Nikola Uhlířová během příprav na finálový večer?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Co se naučila finalistka Miss Face 2016 Nikola Uhlířová během příprav na finálový večer?

Třetí finalistkou a tedy soutěžící s číslem 3. je dívka Nikola Uhlířová, která pochází z Bašce. Jak ona vidí soutěž Miss Face a jak se připravuje na finále? 

1) Co očekáváš od soutěže?

Odpověď: Od soutěže očekávám, že mě posune v životě dál a naberu spoustu zkušeností a také, že mi dá příležitosti, abych se v budoucnu mohla věnovat tomu po čem toužím a to je modeling.

2) Proč jsi se přihlásila?

Odpověď: Přihlásila jsem se, protože mě tato soutěž moc zaujala a byla to pro mne velká výzva!

3) Jak se připravuješ na finále?

Odpověď: Snažím se ze sebe vydat maximum a pracuji na své postavě, zlepšuji aj.4) Jaké dívky se dle tebe mohou umístit na světové soutěži krásy a jaká by dle tebe měla být královna krásy?

Odpověď: Podle mého názoru se na světové soutěži krásy mohou umístit dívky, které jsou něčím odlišné, sympatické, charismatické, milé a hlavně cílevědomé a průbojné. Královna krásy by měla jít vzorem a hlavně by to měla být OSOBNOST!

5) Co tě Miss Face naučila a v čem je výjimečná?

Odpověď: MISS FACE mě naučila dodržovat správnou životosprávu, jak správně cvičit, jak se vyjadřovat a celkově mě nakopla k tomu, být v živote lepší a něco dokázat! Na soustředěni Miss Face vzpomínám už teď a to není zdaleka konec.

Tato soutěž je výjimečná hlavně tím, že něco zažijeme, něco nového se naučíme, dostaneme mnoho nových a užitečných informací a zkušeností, na které budeme vzpomínat celý život. Dívky co vyhrají jedou na světové soutěže a jelikož je ředitelkou soutěže Taťána Makarenko, která se již už světových soutěží zúčastnila, předává nám ty nejužitečnější informace, kdykoliv se můžeme na cokoliv zeptat. Myslím, že tohle není jen soutěž, je to něco víc! Moc si vážím toho, že jsem ve finálové 10!!!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: archiv Nikola Uhlířová
foto: archiv Nikola Uhlířová


 Profilové foto: www.missface.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share