Co nám na sebe prozradila modelka Lucie Klukavá

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Co nám na sebe prozradila modelka Lucie Klukavá

Modelka Lucie Klukavá  (22) žije v Ostravě a aktuální prioritou je pro ni studium, kdy již 4. rokem studuje právnickou fakultu a letos si podala přihlášku na další univerzitu.

Lucie nám prozradila, jak začala její kariéra modelky… “V 11 letech mě mamka zaregistrovala do dětské modelingové agentury, organizovali soutěž krásy, já se zúčastnila a poprvé vyhrála. Od té doby jsem prošla řadou dalších tuzemských (mj.i České Miss) i mezinárodních soutěží a získala desítky korunek.

Už jsem dostala nespočet otázek na téma “proč soutěže krásy a k čemu to vůbec je”. Já si toho považuji, jelikož mi to hodně dalo. Už od zhruba 14 let jsem byla zvyklá dojíždět např. do Prahy, na castingy, nebo různá soustředění. Osamostatnila jsem se, díky soutěžím i cestovala, poznala spoustu skvělých dívek a hlavně získala i pracovní nabídky a hodnotné ceny.

foto: Pavel Potashnikov
foto: Pavel Potashnikov

 

Řada lidí se dívá na soutěže krásy skrze prsty, jako na skupinu hezkých slečen promenádujících se v plavkách, které by chtěly zajistit celosvětový mír. Já sama ovšem můžu vyvrátit klišé, že ne všechny krásné slečny jsou automaticky hloupé. Chce to dávku kuráže stoupnout si před publikum, stojí za tím tvrdá práce a i když se nakonec dívka třeba neumístí, naučí se např. vhodně se prezentovat a rovněž i asertivitě, což se hodí i v běžném životě :-).”

A co nám Lucie na sebe ještě prozradila? “Moc ráda cestuji, takže pořád vymýšlím, kam bych se ještě podívala a nadšeně vítám pracovní nabídky do zahraničí, kde si vždy udělám čas, abych si pořádně prošla město s mapou v ruce :-). Dále sbírám různé kuchařky, kupuji časopisy o vaření, píšu si blog o vaření a když je čas, ráda něco připravím svým blízkým. Už 2 roky spolupracuji s Vinařství Vajbar, kde jsem i tváří, takže má záliba v jídle se spojila i s vínem. Dokonce mě letos čekají i sommelierské zkoušky :-).”

Foto: Pavel Potashnikov
Foto: Pavel Potashnikov

Co říkáš na české může? 🙂  “Hm, to je těžké, každopádně můžu říct, že jestli jednou budu mít syna, budu se jej snažit vychovat jako gentlemana, který bude mít respekt k ženám a svým chováním si získá zase úctu žen. Bohužel musím říct, že je smutné, že se čím dál víc setkávám s případy, kdy muži mají sice vysoké sebevědomí, ale nedokážou si vážit svých protějšků a berou ženy jako samozřejmost.

Tím, že hodně cestuji, tak mám jakési srovnání, ale určitě nechci házet všechny české muže “do jednoho pytle”. Každopádně pánové, u nás rozhodně nestoupnete výškou svého konta, nebo ega, ale obdiv získáte díky svému vystupování, inteligenci a chování.”

foto: archiv Lucie Kluková
foto: archiv Lucie Klukavá

Chystáš se na plastickou operaci?… “Žádnou plastickou operaci nemám a zatím neplánuji. Nějaké nedostatky řeším sportem a zdravým životním stylem a jinak žádné komplexy nemám :-). Proti plastickým operacím, ale rozhodně nejsem a v případě, že ženě/muži operace pomůže i po psychické stránce, tak je to jen dobře. Jsem ale toho názoru, že by se nemělo nic přehánět a mělo by to být přirozené.”

Jak se udržuješ krásná a fit?… “Už od dětství mě mamka vedla ke sportu a zdravému jídlu a zůstalo mi to do teď. Sním toho dost, ale zároveň jsem velmi energický člověk, takže to kompenzuji neustálým “pobíháním”, vyřizováním a příležitostnými návštěvami fitka :-). Z koníčků, které jsem ještě nezmínila je i hudba, řízení auta, filmy a posezení s přáteli.”

 

foto: Lukáš Navara
foto: Lukáš Navara
foto: Lukáš Navara
foto: Lukáš Navara
foto: Martin Benýšek
foto: Martin Benýšek
foto: MyDannie
foto: MyDannie
foto: MyDannie
foto: MyDannie
foto: Rasto Smerecky
foto: Rasto Smerecky
foto: Vašek Širc
foto: Vašek Širc
foto: Aleš Benýšek - foto z březnového autosalonu v Ženěvě
foto: Aleš Benýšek – foto z březnového autosalonu v Ženěvě

Profilové foto: Martin Benýšek

Redakce Bulvar24.cz

 

 

Share