Co má Anička Slováčková společného s bývalým Mužem roku Hložkem?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Co má Anička Slováčková společného s bývalým Mužem roku Hložkem?

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková se během letošního léta rozhodně nenudila. Dala si sice pár dní relaxu, ale jinak v podstatě pracovala. Dotočila nový klip a věnuje se i dalším záležitostem, jak v divadle, tak i  v televizi. Co má ale společného se synem zpěváka Standy Hložka Matyášem, předloňským Mužem roku? 
„Klip, který jsme natočili, se jmenuje LEO, a je to celé směřované na takového „random“ kluka, který se nechová úplně hezky k holkám, a my mu to tu dáme pěkně sežrat…Hraje ho právě Matyáš Hložek. Spolupráce s ním byla skvělá, je to pohodář,“ prozradila s úsměvem Anna Julie Slováčková.

Premiéra klipu je plánována na konec srpna… “Věřím, že se tohle naše dílo bude fanouškům a divákům vůbec líbit. Kromě toho připravuji s kapelou další singl, ten vyjde do konce roku. Na tom spolupracuji s Patricií Fuksovou, která má kapelu Vesna. Je to velmi šikovná skladatelka, hudebnice, textařka a má za sebou opravdu hodně zajímavých projektů,“ prozradila Anička.

Se svou kapelou vystupuje jako například na pražské Náplavce, kde zpíval i její kolega Petr Kutheil, ale chystá i další vystoupení a koncerty po celé republice. Stěžejní a samostatný koncert pak tuto formaci čeká 12. prosince v Divadle Semafor.

Kromě natáčení singlů a klipu, se Anička věnuje stále roli sestřičky v úspěšném nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě.

 „Můžu prozradit, že se tam ta moje postava pěkně rozjíždí a diváci budou hodně překvapení, co všechno mě tam bude čekat… Bude to hodně zajímavé. Co se týče divadla, tak hraju v muzikálu Krysař, v muzikálu Královna Kapeska, který se přesouvá z Hybernie do Karlínského divadla a hraju  i v Divadle Semafor,“ podotkla k výčtu svých divadelních rolí mladá sexy zpěvačka a herečka.

S dovolenou to letos v létě prý nějak zvláště „nepřeháněla“. Nebyl totiž čas. S kamarády sice vyrazila na pár dní do romantické Barcelony, ale jinak se v podstatě ze studia, ať už hudebního nebo televizního, nehnula…

„Do toho ještě znovu s Milanem Peroutkou chystáme Film music tour, takže jsem hodně cestovala a cestuji stále. Rozhodně se nenudím a jsem ráda za ten frmol, protože opravdu dělám to, co mě baví…“ 
 

Fotogalerie:

Anička Slováčková už brzo představí nový klip, který nedávno dotočila.
Anička Slováčková už brzo představí nový klip, který nedávno dotočila.
Anička Slováčková je mladá, sexy a úspěšná zpěvačka a herečka
Anička Slováčková je mladá, sexy a úspěšná zpěvačka a herečka
Klip, který Anička s kapelou natočila, představí za pár týdnů
Klip, který Anička s kapelou natočila, představí za pár týdnů
Anička Slováčková se celé léto nezastavila
Anička Slováčková se celé léto nezastavila

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

 

 

 

Share