Co je lepší? Bez bot odhalená nad New Yorkem nebo s botami zahalená v New Yorku?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Co je lepší? Bez bot odhalená nad New Yorkem nebo s botami zahalená v New Yorku?

Jak pokračuje práce na  knize Striptérky Velkého Jablka / The Big Apple Strippers? O tom si dnes popovídáme s krásnou a velice sexy 😉 spisovatelkou Alexandrou Velikou.

  • Kde bereš inspiraci pro svoji knihu?

Hodně lidí si myslí, že je kniha napsaná podle pravdy, ale není to tak. Jedná se o fikci a i když některé skutečnosti byli inspirované životem, pořád je zde hodně fantazie.


  • Kdy plánuješ knihu vydat?

Stále hledám vhodného vydavatele. V komunikaci už se vše posunulo dále, a jsem přesvědčená, že během října už budu schopná říct datum vydání mé knihy. Co můžu říct s určitostí je, že v listopadu vydám on-line verzi na několika e-bookových webových stránkách, jak v české tak v anglické verzi. 

Sestavuji team lidí, kteří v mé knize vidí potenciál pro filmové zpracování. V současné době jednám se třemi scénáristy z Anglie. Chceme připravit balíček, který budeme moci nabídnout filmovým studiím. Jsem otevřená novým lidem a možnostem, tak se mě nemusíte bát kontaktovat. 

  • Prozraď nám něco o knize, jak si ji psala?

Zajímavostí je, že první kapitola, kterou jsem původně napsala byla kapitola čtvrtá. A první tři kapitoly byly napsány až po kapitolách 4 a 5. Dnešní šestá kapitola původně v knize vůbec nebyla. Dopsala jsem jí tam až po dokončení celé knihy, abych si navýšila rating od tvůrců knihy The Bestseller Code. A mělo to úspěch, hlavně díky radám Jodie Archer. 

  • Hodně v knize řešíš vztahy, co ty a partnerský vztah?

Já a vztahy. To je celkem jednoduché. Už jsem skoro osm let ve vztahu. Probíhá jako běžný vztah, prožili jsme dobré i horší časy a prošli jsme spoustou zkoušek, které nás jen posilnili. Podrobnosti bych raději nerozváděla. Každopádně je důležité naslouchat, podporovat se, odpouštět, nepřestávat randit a tvořit hezké chvilky i po několika letech. 

  • Co děláš, když nepracuješ, nepíšeš?

Když chci odpočinek, zajdu si do sauny nebo na hot jógu. Ale největší klid na duši mi dá práce na mých knihách. Baví mě psát. Je to můj koníček a zároveň práce mých snů. Věřím, že už brzy se má práce a odhodlání zúročí. Těším se až mou knihu uvidím v obchodech nebo v ruce nějakého čtenáře. 

Ukázka z knihy Striptérky Velkého Jablka / The Big Apple Strippers

“Wow. To je krásný výhled.” 

Vidím budovy New Yorku. Už je tma, pěkně tu vyniknou světla z budov, lamp, aut a tak dále… Město si žije svým tempem a tady je takový ticho a klid.

“Tamhle je střešní bazén. Vidíš, jak se tam ty lidi koupají?” ukazuje prstem.

“No jo.” Jen zírám.

Jsem z toho unešená. Ukazuje na další budovu.

“Tamhle je hotel Holiday Inn, tam jsem taky často.” 

“A proč jsi tentokrát tady?”

“Tady to mám taky rád. Bývám různě.”

“Aha.”

Střídá hotely. To bude střídat i holky.

“Sundej si boty,” přikazuje mi.

Beze slov lodičky sundavám a pokládám na vodorovnou parapetní příčku, co odděluje okna alias skleněnou zeď. Moje střevíčky tam vypadají dokonale. Mají nad sebou celý New York. Takhle kdybych viděla na plakátě boty s městem pod nimi, hned bych je koupila! Škoda, že tu nemám louboutinky.

“Můj bože! Ty jsi maličká!” překvapeně se směje.

Stydím se. Najednou mi dochází, že ty boty jsou symbolem toho, že jsem odhalená. Ale co je lepší? Bez bot odhalená nad New Yorkem nebo s botami zahalená v New Yorku? Můžu je nazout a vklouznout zpátky do města ruchu. Ne. To nechci. Nejradši bych byla takhle odhalená navěky. Tady kdyby mě pomiloval. Mohli bychom si vychutnávat výhled a rozkoš zároveň. Chytá mě za obě dlaně. Lehce je přimáčkne ke svým. Je tak blízko. Stoupám si na špičky. Nechávám se políbit.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv A.K.Veliká
foto: archiv A.K.Veliká
foto: archiv A.K.Veliká
foto: archiv A.K.Veliká
foto: archiv A.K.Veliká
foto: archiv A.K.Veliká

IMG_2117

foto: archiv A.K.Veliká
foto: archiv A.K.Veliká
foto: archiv A.K.Veliká
foto: archiv A.K.Veliká

Web: www.alexandravelika.cz ,

Facebook: www.facebook.com/iamalexandravelika

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share