Co dělá Lucie Bílá? Točí, dabuje a tohohle fešáka teď miluje!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Co dělá Lucie Bílá? Točí, dabuje a tohohle fešáka teď miluje!

Lucie Bílá není jen dvacetinásobná Zlatá slavice, ale je to i herečka, nové i “dabérka” a předevśím člověk, který chvíli neposedí a nedokáže se nudit. Dokazuje to dnes i denně, třeba jako nyní, kdy stíhá hned několik věcí najednou. 
Ve zkratce lze říct, že Lucie Bílá momentálně dabuje, točí i miluje. Kromě svých recitálů a koncertů, které jsou vždy vyprodané, natáčí zatím nejmenovaný seriál, s tím souvisí i dabingová profese, jak sama prozradila a točí i novou desku.

„Mám velkou radost, protože v bratislavském studiu Little Beat začínám točit novou desku. Z 24 demáčů pro vás s producentem Martinem Maxo Šrámkem vybereme 12 nejkrásnějších skladeb. Písničky mi napsali Marek Ztracený, Katarína Knechtová a Jana Kirschner, jeden text také Xindl X. Myslím si, že album bude stát za to,” prozradila na sebe zpěvačka, která odpočívá jen velmi málo, pokud vůbec.

„Dabing mě moc baví. Dnes jsem si na Barrandově zkusila krásnou roli v seriálu, který se bude brzy vysílat, a už se těším na další natáčení!,” napsala na svém profilu na sociální síti k další fotce.

Do toho se Bílá stará o svůj kulturní dům v Otvovicích, kam si zve zajímavé hosty a taky stále vyrábí andělíčky nebo růžence. Jejich prodejem pak získává peníze pro potřebné. Například jako první zpěvačka uháčkovala mnoho tisíc srdíček v rámci svých dávných Černobílých tour. Výtěžek šel tehdy konkrétním handicapovaným ve spolupráci s Kontem Bariéry.

Lucie Bílá zcela jistě bude odpočívat. Určitě si během léta udělá čas na sebe, své nejbližší a přátele. Pár dní stráví i na své chalupě v Českém ráji.

A kohože teď Slavice vlastně miluje? Kromě své profese a rodiny, a kamarádů, taký svého krásného a velmi společenského Huga. To není nový partner, ale psí chlapeček, kterého si nedávno pořídila a vzala ho hned na několik návštěv, třeba ke kamarádovi Zibimu, alias Zbignievu Czendlikovi, knězi, který je řadu let jejím blízkým přítelem.
Fotogalerie:

Lucie Bílá s hudebníkem a producentem Martinem Maxo Šrámkem při natáčení její nové desky!
Lucie Bílá s hudebníkem a producentem Martinem Maxo Šrámkem při natáčení její nové desky!
Lucie Bílá s pejskem Hugem a kamaŕadem Zibi Czendlikem.
Lucie Bílá s pejskem Hugem, kterého nadevše miluje a kamaŕadem, knězem Zibi Czendlikem.
Lucie Bílá stále vyrábí růžence, jejichž výtěžek jde pro potřebné, handicapované a nemocné lidi!
Lucie Bílá stále vyrábí růžence, jejichž výtěžek jde pro potřebné, handicapované a nemocné lidi!

 

Bulvar24.cz

foto: FB L. Bílé

Linda

Share