Česká modelka Tamila Khodjaeva získala třetí místo ve světové soutěži krásy Miss Global 2018!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Modelka z Uzbekistanu Tamila Khodjaeva se umístila na třetím místě ve světové soutěži krásy Miss Global 2018, čímž se stala druhou více-Miss.

Na mezitímních etapách si krása získala třetí místo na Press-konferenci v nominaci Darling of the Press a druhé místo na výstavě filipínské módy v nominaci Best in Filipiniana. Miss Global je každoroční celosvětová soutěž krásy pro svobodné ženy ve věku 18 až 35 let a tato věková kategorie je největší mezi takovými soutěžemi. Slečny soutěží o korunku Miss Globál po celém světě.

Letošní soutěž se konala na Filipínách. Od 1. února do 11. února více než 40 účastnic z celého světa bojovalo o titul královny krásy. Tamila Khodjaeva, která v posledních letech žije a pracuje v České republice, úspěšně představila svou domovinu a svou kulturu a dokázala, že krása spočívá nejen ve vzhledu, ale také v pevnosti a intelektu. Dva týdny účastnice byly pod dohledem organizátorů, poskytly rozhovory s porotou, účastnily se předběžných soutěží.

Podle věšeních výsledků měli byt vybrané v TOP 5. Tamila Khodjaeva byla pro soutěž připravena jejími partnery v České republice, včetně hudebníka a producenta amerického původu Geoff Tyson a Institutu mezinárodního vzdělání Time Study.

Tamila se v soutěži objevila v šatech českého designéra Katrin Kravc, která vytvořila exkluzivní šaty, mezi nimiž bylo několik večerních šatů a stylizovaný národní oblek, symbolizující národní vlajku Uzbekistánu.

Účast Tamily v soutěži byla také sponzorována slavnou slovenskou návrhářkou Jenny Jeshko, s níž se Tamila setkala v modelové soutěži Fotomodelka Europy. Ve finále, které se konalo 11. února 2019, účastnice představily stylizované národní kostýmy, v této fázi bylo vybráno TOP-20 ze čtyřiceti dívek.

Vybraných dvacet dívek se zúčastnilo přehlídky plavek, po které porota vybrala první desítku -TOP 10. Posledním krokem bylo ukázat večerní šaty a odpovědět na otázku poroty. Tento úkol umožnil slečnám dostat se do TOP 5 pro účast v závěrečném rozhovoru.

Tamila absolutně úspěšně prošla všemi etapami, dostala se do TOP 5 a nakonec se stala vítězkou koruny druhé Vice Miss Miss Global 2018 a kromě toho získala speciální odměnu Miss Talent za krásné zpívaní.

Z České republiky se také zúčastnila Nikola Uhlířová a v soutěži postoupila do TOP 20. Po návratu do České republiky, se Tamile s titulem podařilo ihned zorganizovat focení v šatech od Katrin Kravc a Jenny Jeshko v obrovské a nádherné ville Seven Hills.

Tamila se věnuje různým uměleckým směrům, jako zpěv, herectví v divadle a moderováni, a v brzké době plánuje nové modelingové projekty v Čechách a zahraniční. Vítězky tohoto ročníku se tradičně zúčastní charitativních projektů.