Česká modelka Denisa Bauer o životě modelky v USA

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Česká modelka Denisa Bauer o životě modelky v USA

Česká modelka Denisa Bauer aktuálně pracuje v zahraničí. Jak se ji tam daří a jaké jsou vlastně nároky na modelky v zahraničí? To a více se dočtete v rozhovoru s touto krásnou modelkou.

1) Jaký je život modelky v USA? Co to vše obnáší?

Odpověď: Život v USA vůbec, je zcela odlišný od života v Česku. Je zde spousta rozdílných věcí a způsobů, které je zapotřebí znát a respektovat. Co se modelingu týče, je to náročné zejména časově, ale každá práce si obnáší své a ono pak samotné focení a výsledky z něj stojí za to.

2) Co jazyková bariéra? Jak moc dobře musí modelky ovládat řeč dané země?

Odpověď: Když jsem první den přiletěla na letiště a poprvé se setkávala s Američany, bylo to velmi zajímavé 😀 Ve škole mi angličtina docela šla, tak jsem se těšila, jak si jí procvičím, ale ve skutečnosti je britská(školní) angličtina odlišná od té americké a navíc je zde spousta lidí a každý z nich má trošku jiný přízvuk. Tím chci říct, že zpočátku byla komunikace mezi mnou a fotografy více méně o porozumění, co po mě chtějí, ale Američané jsou velmi milí a přátelští, takže především díky focení jsem si jazyk rychle osvojila. 🙂 Ovládat řeč je určitě velká výhoda, ale fotografie jsou konec konců univerzální. 🙂

3) Jak jsi se do USA za prací modelky dostala?

Odpověď: Dá se říct, že jsem byla ve správný čas na správném místě, jinak si to neumím vysvětlit 😀 Do USA jsem nepřiletěla čistě za modelingem, ale zhruba po dvou týdnech se mi naskytla možnost spolupracovat s fotografem a společně tak vytvořit sérii fotek pro lifestylový magazín. Pak už další nabídky přicházely a přicházejí samy, což mě neuvěřitelně těší a motivuje.


4) Porovnání fotomodeling zahraničí a ČR? Jaké jsou rozdíly?

Odpověď: To je různé. Záleží na tom, s kým fotíte, co fotíte. Rozdíly jsou v pózách, ve výrazech, ale to spíš záleží, co konkrétní fotograf preferuje. Fotomodeling nemá hranice.

5) Jsou rozdíly v požadavku na modelku v ČR a USA? Jaké?

Odpověď: Amerika je velká země, kde se nachází spousta “typů” modelek. Je to velmi různorodé a záleží asi na tom, co by daná modelka měla předvádět, popřípadě fotit. Tak to alespoň zatím vnímám.

6) Jak vidí USA Českou republiku? Jsou české modelky v USA žádané?

Odpověď: To je další věc, která je velmi různorodá 😀 Setkávám se s lidmi, kteří neznají Českou Republiku, ale víc jim řekne Evropa. Pak jsou lidé, kteří znají Česko a dokonce je láká Praha. A pak jsou další, kteří si mysleli, že jsme stále Česko-Slovensko. Američanům se líbí evropská krása, takže myslím, že Češky jsou vítané 😀 …

7) Co děláš proto, abys byla fit a sexy? 😉

Odpověď: Já patřím mezi lidi, kteří moc rádi mlsají 😀 Dřív jsem měla skvělé spalování, ale teď se snažím v tomhle omezit. Doplňuji cvičení, ale vše je především o stravě. Docela mi pomáhá, že jsem vegetarián.

8) Kde a pro koho jsi v USA již pracovala?

Odpověď: Spolupracuji s mnoha fotografy, a moc ráda se k nim znovu vracím! 🙂 Jak už jsem zmínila, přicházejí další, nové nabídky na focení, takže spousta z nich se ještě domlouvá. Doposud jsem měla tu čest být součástí focení pro Sephoru, podílet se na bláznivém projektu od ZOO International nebo například předvádět oblečení pro POP OF JUNK company,módní návrhářku Shayne (www.Aquajo.com) nebo Arsenic mag.

Článek: Krásná modelka Denisa Bauerová o své cestě k modelingu, pádech a vzestupech

Fotogalerie:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
foto: Alexander Sikwitit – Sephora
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
foto: Alexander Sikwitit
backstage for www.aquajo.com (fashion)
backstage for www.aquajo.com (fashion)
backstage- Joseph Calvo
backstage- Joseph Calvo
backstage of make up
backstage of make up
foto: Bennie Rosevelt
foto: Bennie Rosevelt
foto: Edwin Lynn- edits for Arsenic Magazine
foto: Edwin Lynn- edits for Arsenic Magazine
Fashion- Pop of Junk (clothes company)
Fashion- Pop of Junk (clothes company)
foto: Geeno Mizelli
foto: Geeno Mizelli
foto: Geeno Mizelli
foto: Geeno Mizelli
foto: Joseph Calvo
foto: Joseph Calvo
foto: Joseph Calvo- ZOO International
foto: Joseph Calvo- ZOO International

Video: Bennie Rosevelt VIDEO

Profilové foto: Geeno Mizelli

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Share