Česká Miss World 2016 Natálie Kotková blogerkou roku 2016 v kategorii Life

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Česká Miss World 2016 Natálie Kotková blogerkou roku 2016 v kategorii Life

Praha 24.11.2016 – Natálie Kotková byla krátce před odletem na světovou soutěž Miss World oceněna v rámci Czech Blog Awards 2016 a stala se blogerkou roku 2016 v kategorii Life. Česká Miss World 2016 měla z ocenění nesmírnou radost, ale přiznala, že nic není zadarmo a často tráví noci psaním a prací na svém blogu.

Mám velikou radost, nečekala jsem to,“ prohlásila s nadšením Natálie, kterou na slavnostní galavečer doprovázel její přítel Petr Lexa, jenž byl také nominován, a to mezi top deset videoblogerů. „Často se svému blogu mohu věnovat jedině v noci. Třeba včera po představení šatů na Miss World jsem připravovala příspěvek v noci, až do šesti do rána. Často kvůli blogu zbude na spánek třeba jen tři hodiny,“ odhalila své úsilí a nasazení oceněná blogerka.


Přípravy na světovou soutěž krásy vrcholí, a tak je Kotková v jednom kole.Zkoušky šatů, přípravy, focení v ateliéru a po dokončení prezentačního videa ještě dotáčíme charitativní video, které s sebou povezu. Je propojené s dětmi z onkologie v Motole a šaty od Marie Staré, které budu mít na talent show a na nichž nemocné děti participovaly, budou následně vydraženy právě na podporu dobré věci,“ uzavírá výčet aktivit těchto dnů Kotková.

Do Ameriky na světovou soutěž krásy odlétá již v sobotu 26.listopadu v brzkých ranních hodinách.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Czech Blog Awards 2016
Czech Blog Awards 2016
Natálie Kotková, Czech Blog Awards
Natálie Kotková, Czech Blog Awards

 

Foto: MISS EVENTS a.s.

Profilové foto: Natálie Kotková, Česká Miss World

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share