Česká Miss Šteflíčková: Co jí kamarádky opravdu závidějí? Čtěte!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashion

Česká Miss Šteflíčková: Co jí kamarádky opravdu závidějí? Čtěte!

Být krásná, sexy, úspěšná, je pro roli modelky a úřadující Českou Miss obrovskou devízou. Ale mít k tomu krásný a zářivě bílý chrup, to je skutečně velký bonus a přednost. Právě krásné zuby kamarádky Lee Šteflíčkové tak trochu závidějí. A mají proč! 
 

Lea i když se to na první pohled nezdá, měla se zuby problémy! Pro modelku by to mohl být v budoucnu problém, přeci jen úsměv je důležitou součástí její branže. Naštěstí zasáhla včas, respektive její dentista.

Když na konci loňského roku Lea odlétala na Miss Universe do Thajska, měla mnoho důvodů ke spokojenosti. Jedním z nich byl i fakt, že měla zuby naprosto dokonalé.

„Umíte si představit, že bych se někde usmála a měla nějaký kaz nebo viditelnou vadu? To bych asi nepochodila,“ měla jasno Šteflíčková. Na doporučení zašla na Dental clinic, kde se jí ujal Radek Lacina, který patří k absolutní české zubařské špičce. „O pacientkách samozřejmě mluvit nemohu, ale slečna měla zuby v pořádku. Bylo vidět, že se o ně stará,“ nešetřil chválou Lacina. Přesto udělal pár vylepšení a doporučil také dentální hygienu, která pomáhá problémům se zuby předcházet.

Od té doby Šteflíčková doslova svítí svým zářivým úsměvem. „Je fakt, že se mě kamarádky ptaly, odkud mám tak pěkné zuby. Popravdě se jim ani nedivím, jsem moc spokojená. Pana doktora jsem samozřejmě doporučila,“ vysvětlila sexy kráska. Jak to tak vypadá, na Dental clinic se teď dveře netrhnou. Na druhou stranu, čím více podobných doporučení, tím lépe, na jakoukoli kliniku. Kdo nejde k zubaři alespoň dvakrát ročně a o chrup se stará jen tak hala bala, většinou brzy lituje. Náprava je pak pořádně složitá a také drahá. 
 

 

Fotogalerie:

Lea Šteflíčková ví, že péče o chrup je důležitý!
Lea Šteflíčková ví, že péče o chrup je důležitý!
Lea měla se zuby problémy, ale už je naštěstí díky péči a Dental clinic nemá!
Lea měla se zuby problémy, ale už je naštěstí díky péči a Dental clinic nemá!
Lea se svého pana zubaře rozhodně nebojí!
Lea se svého pana zubaře rozhodně nebojí!

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Dental clinic, Česká Miss

Share