Česká Miss plánuje návrat na Primu i spolupráci s topmodelkou Simonou Krainovou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Česká Miss plánuje návrat na Primu i spolupráci s topmodelkou Simonou Krainovou

Česká Miss pod vedením Martina Ditmara a Evy Čerešňákové plánuje návrat na televizní obrazovky. Nové vedení aktivně jedná o finální podobě spolupráce s FTV Prima a je aktuální zájem obou stran se dohodnout. Finálový večer České Miss 2017 by se tak měl vysílat v přímém přenosu. V rámci nového konceptu soutěže budou do projektu zapojeni odborníci z nejrůznějších oborů a jedním z nich bude i topmodelka Simona Krainová.

Jsme potěšeni, že nový koncept soutěže Česká Miss 2017 vedení FTV Prima zaujal a finalizujeme rozsah a detaily spolupráce. Věříme, že nové pojetí soutěže krásy, kdy hledáme skutečnou osobnost, diváky u televizních obrazovek upoutá, ale zároveň rozšíříme komunikační kanály a sdílení průběžné cesty dívek i na online media,” uvedl k plánované spolupráci Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events.


Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková spokojeně navazuje: „Připravujeme pro dívky nesmírně zajímavý program ve spolupráci s top guru v nejrůznějších oborech. Máme radost, že jsme se domluvili i s topmodelkou Simonou Krainovou, která patří mezi osobnosti, jež mohou dívky nesmírně inspirovat. Nechá je nahlédnout do světa modelingu, módy a poodhalí, jak vzniká vlastní módní kolekce.” Čerešňáková ke spolupráci přizvala také své kolegyně, Anetu Vignerovou, Elišku Bučkovou, Terezu Fajksovou a Nikol Švantnerovou, které předají finalistkám své zkušenosti ze soutěže Miss. „Mentorkami finalistek budou zkušené vítězky z předchozích let a věřím, že finalistky i budoucí vítězky připraví na svět showbusinessu i povinnosti spojené s kralováním.“

A které krásky se budou ucházet o přízeň diváků a poroty? O tom se začíná rozhodovat právě teď!  Od 12. ledna se naplno rozjede castingová tour Hledá se Česká Miss 2017, z níž vzejde semifinálová padesátka adeptek na prestižní titul. Svobodné, bezdětné dívky ve věku od 18 do 25 let se ještě stále mohou do soutěže přihlásit na www.ceskamiss.cz a nepropásnout tak jedinečnou příležitost změnit od základů svůj život. První casting se koná 12. 1. od 11:00 – OC Arkády Pankrác Praha, následují: 15. 1. od 14:00 – OC Central Most, 17. 1. od 14:00 – OC Breda & Weinstein Opava, 18. 1. od 14:00 – OC City Olomouc, 19. 1. od 14:00 – OC Olympia Brno a 20. 1. od 14:00 opět OC Arkády Pankrác Praha.

Možnost pracovat na sobě pod dohledem profesionálů, obohatit své znalosti a zkušenosti, zažít nezapomenutelné chvíle na zahraničním soustředění, získat zajímavé ceny či atraktivní pracovní příležitosti, účastnit se nejprestižnějších světových soutěží krásy… To všechno jsou důvody, proč stojí za to bojovat o titul Česká Miss 2017.  Z padesáti semifinalistek bude v únoru vybráno 25 soutěžících a následně finálová 12. Ta se může těšit na pobyt v Tatrách v luxusním Hotelu Lomnica, kde proběhne první část příprav. Pobyt dívkám zpříjemní například interaktivní vaření pod vedením executive chefa Gaba Kocáka, wellness pod historickými klenbami z roku 1893, kávička na terase hotelu s výhledem na Lomnický štít, ošetření Rose s 24karátovým zlatem a damascénskou růží. Pro finalistky je dále připraveno soustředění v atraktivních prostorách butikového rezortu Villa Memories na Moravě.

Aktuální ročník soutěže Česká Miss, jehož tématem je Zdraví, Krása, Voda, se od všech předchozích výrazně odlišuje. Nový celoroční koncept je zaměřený především na online, partnery a charitu s nádechem reality show. „Postavili jsme úplně nový koncept, který jsme představili i prezidentce Miss Universe Paule M. Shugart, jež strávila více jak 30 let v televizním a zábavním průmyslu. Koncept ji zaujal a vyjádřila nám plnou podporu do další práce. Současně si sama udělala několik poznámek z našeho rozhovoru, které pro ni byly inspirativní,” uvedl k setkání s vedením Miss Universe Martin Ditmar.

Nová královna krásy, Česká Miss 2017, bude korunována v červnu, během velkého finálového večera. Do průběhu příprav uchazeček o titul se letos zapojí nejen již zmíněné zkušené miss předchozích let Vignerová, Bučková, Fajksová, Švantnerová a topmodelka Simona Krainová, ale také špičkoví odborníci. Mezi nimi specialistka na sociální sítě Michaela Derynková – organizátorka úspěšné ankety Czech Blog Awards, majitelka agentury BLOG MÉDIA, jejíž doménou jsou sociální média, on-line komunikace. Kvalitně a vyváženě se stravovat za pomoci moderní aplikace DetoxMe zaměřené na zdravý životní styl dívky naučí Ivana Bednářová Castvajová, zakladatelka mezinárodního projektu Potraviny bez zbytečné chemie a Pestrá strava.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share