Česká Miss má finalistky pro rok 2018!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Česká Miss má finalistky pro rok 2018!

Národní soutěž krásy Česká Miss zná svých deset finalistek. Ty se 2. června 2018 v Multifunkční aule Gong v Ostravě, utkají o titul nejkrásnější dívky České republiky. Kromě korunky získají i věcné ceny za více jak 1.000.000 Kč, kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand za 750.000 Kč či účast na Miss Universe. 


O tom, které semifinalistky postupují do finále, se rozhodovalo v pátek 6. dubna 2018 v Hotelu Augustine, jednom z nejluxusnějších pražských hotelů. V porotě bylo více jak třicet porotců, mezi nimi i dřívější vítězky Česká Miss 2017 Michela Habáňová, Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová, Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková, Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, tvář kosmetické značky Juliette Armand Petra Mácová nebo bloggerka Dominika Myslivcová,  Czech Mister Universe  Miroslav Dubovický, spolumajitelé České Miss Eva Čerešňáková, Martin Ditmar a mnoho dalších osobností či zástupců z řad partnerů.

„Mezi semifinalistkami bylo mnoho krásných dívek a nebylo vůbec jednoduché vybrat finálovou desítku. Navíc, dívky působí nějak na fotografiích, ale když je následně vidíte celý den a hodnotí se mnoho aspektů, zaujmout úplně jinak než z jedné fotografie,“ řekla ředitelka soutěže a spolumajitelka České Miss Eva Čerešňáková. „Hodnotil se jejich vzhled, postava v plavkách, vystupování a vyjadřování i to, jak se na semifinále připravily. Spousta dívek byla neskutečně dobře připravena a zaujaly také volnou disciplínou, která o nich mnoho prozradila. Česká Miss má být krásná dívka se štíhlou souměrnou postavou, ale nesmí jí chybět charisma, smysl pro humor či sebedůvěra.“

Dívky v semifinálový den čekalo jednotlivé představení, volná disciplína, promenáda v plavkách a společenských šatech či otázky porotců. V rámci volných discíplín byly semifinalistky velmi kreativní a porotci mohli vidět zpěv, hru na klavír nebo saxofon, moderní tanec či tanec v kroji, vtipnou ukázku biatlonu, vzpírání s činkami, břišní tanec, moderní aerobic, dvě dívky si dokonce přivedly na semifinále své psí miláčky, několik dívek kreslilo, skákalo přes švihadlo, recitovalo a jedna soutěžící, jež má zkušenosti se zahraničním modelingem, měla připravenou vtipnou scénku z focení v Číně. Volné disciplíny byly často profesionální a opravdu atraktivní a na základě toho se i vedení České Miss rozhodlo zařadit volnou disciplínu zpět do programu finálového galavečera. Ta tam v posledních letech chyběla.

„Já jsem si moc užívala to, že jsem mohla být součástí poroty a být na i na druhé straně. Nejvíce mne potěšilo, jak byly semifinalistky většinou skvěle připravené na volnou disciplínu. S finálovou desítkou dívek jsem moc spokojená,“ přiznala úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, která 2. června 2018 svou korunku předá nové České Miss 2018. Tou se stane jedna z těchto deseti finalistek České Miss 2018.

V průběhu semifinále byla vyhlášena i Nejsympatičtější semifinalistka České Miss 2018, kterou volila na webových stránkách České Miss veřejnost. Z téměř 130 000 hlasů získala přes 11% hlasů Aneta Mitušinová a odnesla si tak již ze semifinále hodnotné ceny. Aneta však zaujala i porotce a postoupila mezi finalistky.

Finálový večer České Miss, který proběhne 2. června 2018 se v ostravském Gongu koná vůbec poprvé. Multifunkční aula, která je umístěna přímo v centru Dolních Vítkovic však nabízí moderní a reprezentativní zázemí. „Jsme velmi rádi, že se nám daří hostit rozmanité akce. Česká Miss je soutěž s tradicí, je to ukázka nejen vnější, ale také vnitřní krásy, proto mi přijde symbolické, že se její finálový večer odehraje v tom nejkrásnějším místě Ostravy,“ říká výkonný ředitel Dolních Vítkovic Petr Koudela.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Bečková Mariana, 19 let, Praha, 177 cm
Bečková Mariana, 19 let, Praha, 177 cm
Bechyňová Nikola, 23 let , Jirny, 174 cm
Bechyňová Nikola, 23 let , Jirny, 174 cm
Havlová Tereza, 23 let, Praha, 182 cm
Havlová Tereza, 23 let, Praha, 182 cm
Hemzalová Nikola, 18 let , Uničov, 176 cm
Hemzalová Nikola, 18 let , Uničov, 176 cm
Korubová Lucie, 24 let , Lipová u Šluknova, 170 cm
Korubová Lucie, 24 let , Lipová u Šluknova, 170 cm
Křivánková Tereza, 23 let, Praha, 175 cm
Křivánková Tereza, 23 let, Praha, 175 cm
 Mitušinová Aneta, 21 let , Kladno, 170 cm
Mitušinová Aneta, 21 let , Kladno, 170 cm
Šišková Jana, 22 let, Olomouc, 174 cm
Šišková Jana, 22 let, Olomouc, 174 cm
Sloupenská Amálie, 19 let , Kšely, 170 cm
Sloupenská Amálie, 19 let , Kšely, 170 cm
Šteflíčková Lea, Ústí nad Labem, 19 let, 178 cm
Šteflíčková Lea, Ústí nad Labem, 19 let, 178 cm

foto: Roman Souček / Miss Events

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share