Česká Miss 2016 Andrea Bezděková exkluzivně promluvila o soutěži krásy Česká Miss!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková exkluzivně promluvila o soutěži krásy Česká Miss!

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (21) pochází z Náchoda. V současné době studuje Management sportu na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Nám se ji podařilo pro vás vyzpovídat, jak to vlastně všechno na soutěži Česká Miss probíhalo a jak to vidí dnes?

1) Jak jsi se připravovala na soutěž a proč jsi se přihlásila?

Odpověď: Chtěla jsem pokořit svůj strach z neznámých věcí. Je pravda, že mě vždycky tahle soutěž fascinovala a myslím, že pokud bych to nezkusila letos, troufám si říct, že už nikdy. Bylo to dost spontánní, takže jsem se nepřipravovala vůbec nijak.

2) Co ti celá soutěž přinesla a jak jsi ji prožívala… od castingů až po finále? 

Odpověď: Že jsem byla obohacena o nesčetně zážitků a zkušeností jistě každý tuší, ale já jsem během tohoto procesu dostávala i spousty odpovědí na své nevyřčené otázky. Zjistila jsem, že na cestě seberealizace se musíme spolehnout jen sami na sebe, že musíme být pokorní hlavně k lidem, kteří to s námi myslí dobře a hlavně nikdy nezapomínat na své nejbližší, na svoji rodinu! 


3) Již uběhl nějaký čas od finále, jak se ti změnil život a splnila soutěž tvá očekávání?

Odpověď: Řekla bych, že zas tak radikálně se můj život nezměnil. Mám teď sice své povinnosti, šuškají si o mně média a poznávají mě malé holčičky v metru, ale jsem to pořád já. Musím však říct, že soutěž naprosto předčila má očekávání. Vzduchem se vždycky šíří několik klamných informací a pár z nich se dostalo i ke mně. Takže jsem od své účasti neočekávala příliš, abych nebyla zbytečně zklamaná. A jak už to tak bývá, opak se stal pravdou, prožila jsem jedno z nejlepších období svého života.

4) Jak vnímáš média a jejich zájem o tebe?

Odpověď: Media se zajímají jen o to, jak ukořistit co nejpikantnější zprávy. Nikoho nezajímá, jestli se mi něco povedlo, všichni se jen těší na to, až zase něco pokazím.

5) Jak se udržuješ fit a krásná?

Odpověď: Snažím se o své tělo pečovat, jak po fyzické stránce, tak po té stravovací. Pravidelně si dopřávám pohyb, ať už v posilovně či procházkou ve volné přírodě. Vzhledem k tomu, že bydlím na venkově, je to pro mě skutečně očista odjet z Prahy a víkendově nasávat čerstvý vzduch. Co se týče mých stravovacích návyků, tak můj základní kámen pevně položila moje mamka, která nám v útlém dětství zakazovala jakýkoliv fastfood. Ten ani nyní nevyhledávám a raději zaženu hlad banánem.

6) Jaké máš plány na další měsíce… pracovní i soukromé? 

Odpověď: Já nejsem zrovna plánovací typ. Hraji vždy s tím, co mi život přichystá a s tím se snažím nějak popasovat. Vyznávám teorii “moc přítomného okamžiku”.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share