Česká herečka Hana Maciuchová se vrátila na prkna pražského Branického divadla

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Česká herečka Hana Maciuchová se vrátila na prkna pražského Branického divadla

Jedna z nejuznávanějších a nejlepších českých hereček Hana Maciuchová se po letech vrátila na prkna Branického divadla, v němž se 12. ledna představila se svým představením Žena vlčí mák, ve kterém hraje sama, bez hereckých kolegů, téměř hodinu a půl.

Hra Žena vlčí mák je monologem starší dámy, která prožívá ve věku, kdy se většina jejích vrstevnic už dávno smířila s šedí, jednotvárností a osamělostí zbytku života, nečekané citové vzplanutí, neuvěřitelnou, ostýchavou, dychtivou a stejně intenzivně opětovanou lásku k muži ještě o deset let staršímu, než je ona sama.


První představení top monodramatu Žena vlčí mák v Branickém divadle si nenechal ujít ani herecký kolega a kamarád Hany Maciuchové Jaroslav Satoranský, který s ní zazářil například v oblíbeném večerníčku Krkonošské pohádky.

„Parádní věc s výbornou herečkou,“ sklonil poklonu před herečkou Satoranský, který však nebyl jediný.

Haně Maciuchové vestoje také tleskalo nadšené publikum téměř zaplněného Branického divadla, které je jediným místem v Praze, kde bude možné tento herecký koncert Hany Maciuchové vidět.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Jaroslava Svobodová
foto: Jaroslava Svobodová


 


Profilové foto: Jaroslava Svobodová

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share