Čerstvý držitel Ceny Anděl Miro Žbirka v novém klipu připomíná Formanův Konkurs i legendární Semafor

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Čerstvý držitel Ceny Anděl Miro Žbirka v novém klipu připomíná Formanův Konkurs i legendární Semafor

Nový singl Mira Žbirky Každý chce byť naj z oceněného Double Alba ve videoklipu připomíná dobu slavného Semaforu a kultovní film Miloše Formana Konkurs, který měl premiéru před 55 lety. Stejně jako film, tak i klip se v režii Davida Žbirky natáčel v prostorách divadla a podobně jako ve filmu, i v klipu se objeví nejznámější osobnost této scény pan Jiří Suchý.
„Jsem velmi rád, že se takto neplánovaně v klipu spojil film, který mám rád, s divadlem, jenž v historii československé hudby tolik znamenalo. Tehdy se hudebně nadaní jedinci hledali pomocí konkurzu, dnes k tomu máme talentové soutěže. Jen jedno se nezměnilo – každý chce dokázat, že je ten NEJPotěšilo mě, že se David rozhodl klip takto zpracovat, a také že jsem v něm nemusel hrát hlavní roli,” říká Miro Žbirka s úsměvem. „To, že si pan Suchý našel čas, přijal úlohu v našem klipu a umožnil nám natáčet přímo u něj v divadle, je pro mne velká čest.”

Kromě šéfa Divadla Semafor, letos slavícího šedesát let existence, v klipu účinkují muzikant Honza Horáček, herečka a zpěvačka Dáša Zázvůrková a syn bubeníka skupiny Olympic, youtuber a hudebník Milan Peroutka. Hlavní dívčí role zastaly mladé herečky Ester Grohová a Františka Brzobohatá.

Podobně jako Double Album má nové video i anglickou verzi s názvem Nothing Ever Rhymes jehož text napsal legendární anglický textař a básník Pete Brown.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, MiroZbirkaVEVO
Fotogalerie:

Čerstvý držitel Ceny Anděl Miro Žbirka
Čerstvý držitel Ceny Anděl Miro Žbirka
Miro Žbirka, Double album
Miro Žbirka, Double album
Miro Žbirka 2019
Miro Žbirka 2019
Miro Žbirka a Jiří Suchý
Miro Žbirka a Jiří Suchý

Zdroj / foto: Universal Music

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share