Černocká s dcerou a vnučkou mají vánoční písničku i klip: Obraz k němu pomůže Klokánkům!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Černocká s dcerou a vnučkou mají vánoční písničku i klip: Obraz k němu pomůže Klokánkům!

Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, která vystupuje pod uměleckým jménem Diva Baara a vnučkou Olívií Coco, /na přání uvedena jako Coco Vie/, natočily nový vánoční singl Čas Vánoc. Ústřední fotografie k singlu vznikla ze série snímků, které spolu zástupkyně tří generací rodiny nafotily s Janem Tůmou v rámci jubilea Petry Černocké.

Tento fotoobraz byl navíc na vernisáži a křtu životního fotostory v pražské Galerii 1 věnován zástupcům Fondu ohrožených dětí, který jej vydraží a výtěžek půjde na pomoc Klokonákům. Stejně jako první a všemi zúčastněnými osobnostmi podepsaný výtisk knihy ´Saxana 70´.

Hudbu i text písně Čas Vánoc, která už je nasazena do některých rádií a budou ji hrát postupně dalšínapsala pro tři generace zpěvaček Bára Vaculíková. Výsledná podoba vznikla ve studiu Little M Records ve spolupráci s producentem Mishanem Pajdiakem, kapelou Divé Baary a hostujícím pianistou Vítem Pospíšilem.

„Jsem dojatá, že se písničku podařilo tak citlivě zaranžovat a krásně nahrát. Děkuju všem, kdo se na ní podíleli. Bude tu s námi ještě dlouho jako vzpomínka, jak jsme se s mámou propojily a jak byla Coco šikovná jako malá,” vzkazuje zpěvačka Bára Vaculíková tvůrcům.

Píseň vychází v rámci oslav jubilea Petry Černocké, které by její sedmdesátku hádal jen málokdo. “I Bára letos slaví kulatiny. Jsem moc ráda, že mě ke spolupráci oslovila a daly jsme to konečně ve třech dohromady. Písnička je to překrásná. Určitě vás vezme za srdce,” chválí dceru Petra Černocká.

A jak vzniklo přízvisko Coco Vie vnučky Petry Černocké a dcery Báry? “Coco je dnes osm a od mala si tak sama říkala. Vzniklo to odloučením přípony od jejího prvního jména Olívie. Je to zvláštní, ale je to tak. A rozhodli jsme se jí s jejím uměleckým jménem vyjít vstříc,” směje se Vaculíková.

Petra Černocká koncem listopadu oslavila narozeniny výstavou svých obrazů a fotografií z fotokalendáře, který s dcerou a vnučkou nafotila. Kalendáře i jednotlivé fotky s podpisem zpěvačky mohou fanoušci získat na stránkách Pictoart.cz.

Píseň Čas Vánoc, jenž měla předpremiéru na vernisáži a křtu knihy v Galerii 1, vychází                            u vydavatelství Little M Records ve spolupráci se Supraphonem a najdete ji ve všech běžných distribučních sítích.

Mj. tento pátek 13.12. od 16:00 se v OC Metropole Zličín /prodejna HomeArt/ koná autogramiáda Petry Černocké a knihy „Saxana 70“, kdy kmotrou knihy malého „veřejného křtu“ bude bývalá TV hlasatelka, dnes moderátorka Marie Tomsová.

Fotogalerie:

Takto vypadá fotka k písničce a klipu Čas Vánoc
Takto vypadá fotka k písničce a klipu Čas Vánoc
Tento fotoobraz věnovaly zpěvačky Fondu ohrožených dětí a bude vydražen pro Klokánky
Tento fotoobraz věnovaly zpěvačky Fondu ohrožených dětí a bude vydražen pro Klokánky
Takto projekt vznikal
Takto projekt vznikal

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jan Tůma

 

Share