Celebrity se nechaly zvěčnit se svými pejsky

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Celebrity se nechaly zvěčnit se svými pejsky

Na oslavě 25. narozenin Akinu, která proběhla v pesoparku v Uhříněvsi, celebrity využily možnost netradičního focení se svými čtyřnohými miláčky.  

Šlo to na jedničku, během pózování bylo snědeno velké množství akiňáckých pamlsků, a i díky praxi zkušené psí fotografky, si mohli všichni nakonec odnést profesionální fotografie na památku. A že to se svými pejsky neměly celebrity jednoduché, bylo vidět při psí soutěži v poslušnosti. O tom ví své Mahulena Bočanová, která raději jeden z úkolů splnila sama místo svého bulíka Umba.Strategii měl však každý jinou, přes povely a prosby, došlo i na úplatky pamlsky. Se svou rodinou i pejsky dorazila Alice Bendová a Mirek Etzler. Své psí parťáky dovedly i Ester Kočičková, Martina Gavriely, zpěvačka Dannie, Lenka Zahradnická a Ivana Jirešová. Přišel i oblíbený pes Vodopád se svým páníčkem Vláďou. Celý den se nesl ve velice příjemné a uvolněné atmosféře. Nechyběla diskotéka na závěr, kterou neplánovaně rozjela moderátorská dvojice Hana Mašlíková Reinders a Petr Říbal.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Akinu
foto: Akinu
foto: Akinu
foto: Akinu
foto: Akinu
foto: Akinu
foto: Akinu
foto: Akinu

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share