Celebrity Kitchen Show již brzy na vašich obrazovkách! Kdo bude prvním hostem?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Celebrity Kitchen Show již brzy na vašich obrazovkách! Kdo bude prvním hostem?

Milovníci jídla, vaření, ale nejen oni se mají na co těšit. Televizní pořad, který jste mohli zaznamenat pod pracovním názvem “Dnes u Vás vaří Chef!” se začíná natáčet.

Oficiální název pořadu CELEBRITY KITCHEN SHOW naznačuje, že se zde ukáže mnoho českých, ale i zahraničních hostů.  Pro začátek můžeme jmenovat rapperku Sharkass nebo Sámera Issu… a mnoho dalších. Pořad bude mít 10 dílů, takže se máme na co těšit… dobré recepty, skvělý humor… 🙂

A co uvidíte v prvním dílu? Profesionální kuchař s více než třicetiletou praxí, člen Asociace kuchařů a cukrářů ČR Petr Erin Kováč a zpěvák Petr Bende budou společně grilovat a udit na chatě nedaleko Brna. Následně se Petr vydá na návštěvu za kamarádem Adamem Robenkem, který vaří skvělá jídla ve Food trucku (občerstvení na čtyřech kolech).


„Pořad je určen hlavně mladým lidem. Rádi bychom ho odvysílali v TV Óčko a Stream, těšit se však mohou i diváci Btv,“ vysvětluje Petr Erin Kováč. Zárukou kvality je i špičková kamera pod vedením Ricarda Rafaella a práce mistra střihu Jana Balvana. Scénář připravuje Šárka Beruch Konečná.

„Ale to není všechno,“ říká Kováč. „O prázdninách hodláme natočit také pořad Vaříme Šlágr! Bude to něco úplně jiného, absolutní lidovka, nejen v hudbě, ale i pokud jde o recepty.“ Pořad bude určen především pro starší diváky a gurmány. Natáčet se bude v brněnském bistru Rustikal paní Lenky Blaštíkové. Lidové recepty, jídlo za babku. Petr prozradil, že se můžeme těšit například na klasický řízek z krkovičky na sádle. Hosty budou známí lidoví hudebníci a skupiny, první v pořadí král moravského cimbálu Jožka Šmukař. „Jednáme s TV Šlágr. Věřím, že budou mít zájem,“ dodává Petr Erin Kováč. Bonusem bude s největší pravděpodobností kuchařka, která se objeví na předvánočním trhu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie: 

foto: archiv Petr Erin Kováč
foto: archiv Petr Erin Kováč
foto: archiv Petr Erin Kováč
foto: archiv Petr Erin KováčProfilové foto: archiv Petr Erin Kováč

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share