Casting MissOK se blíží, na co se mají dívky připravit?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Casting MissOK se blíží, na co se mají dívky připravit?

Již v pátek 15. ledna se uskuteční jediný casting soutěže MissOK – Miss středních škol Olomouckého kraje. Od 8:00 bude čekat na dívky v BEA centru odborná porota. V té zasedne například známý choreograf J.K. Sanchez, loňská vítězka Natálie Novosadová, nebo Denisa Venosová, finalistka celostátní soutěže Miss aerobik. 

Casting je určen dívkám, studentkám středních škol z Olomouckého kraje. Současně také talentovaným studentům – ti nejlepší z nich se budou podílet na kulturním programu závěrečného galavečera. Jeho termín si můžete již nyní poznačit – 18. března 2016 v prostorách BEA centra Olomouc. 

Jak bude casting probíhat a co vše dívky čeká? Průběh přiblížila Natálie Novosadová: „Od 8 hodin je registrace a v 8:30 bude casting zahájen. Dívky se nám v první fázi stručně představí. Následně porota ohodnotí postavu dívek a proběhne také krátký pohovor. Ze všech dívek postoupí maximálně dvacítka do druhého kola. V tom již dívky předvedou také svou volnou disciplínu a rozhodne se o finálové dvanáctce.“ Studentky se ještě stále mohou hlásit na http://missok.cz/registrace I kdyby se náhodou rozhodly na poslední chvíli, i tak mohou přijít až na samotný casting, kde se jich ujmou pořadatelé. 

Účast na castingu doporučuje také aktuální nositelka korunky krásy Natálie: „Holky, rozhodně se ničeho nemusíte bát. Zkuste přijít na casting a třeba zjistíte, že je svět hostesingu a modelingu právě pro vás. Já se tomu ze začátku bránila, ale teď jsem ráda, že jsem do toho nakonec šla“. 


Neméně důležitý je i zmiňovaný casting talentovaných studentů. V porotě tohoto výběru zasedne i hvězda taneční scény J.K. Sanchez, který má bohaté zkušenosti ze soutěží jako např. Superstar. Účastníci se tak mají rozhodně na co těšit. Dívky, které se dostanou do finálové dvanáctky, se mohou těšit také na Janu Doleželovou. Ta se pyšní titulem Miss ČR 2004 a postoupila do TOP 15 tehdejší Miss World.

Co ještě soutěž přináší? Všechny finalistky zažijí víkendové soustředění all inclusive ve Sport & Relax areálu Bozeňov a získají smlouvu s prestižní brněnskou modelingovou agenturou s dvacetiletou historií D.F.C. FASHION CLUB. Díky této spolupráci garantujeme jedné finalistce také účast v renomované celosvětové soutěži Miss Tourism. A je velký předpoklad, že se soutěž uskuteční v jedné z exotických destinací. 

Casting se uskuteční 15. ledna a je možné se registrovat na webu soutěže www.missok.cz

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

????
MissOK – talenti
????
MissOK – dívky

Profilové foto: Romana Navarová, modelka Natálie Novosadová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share