Budoucí Česko-Slovenské Miss 2015 se ukazují na videu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Budoucí Česko-Slovenské Miss 2015 se ukazují na videu

Přichází inovovaný projekt, který si na jihozápadě Čech za 8 let svého působení získal velkou oblibu, popularitu a jistou tradici. S rokem 2015 obléká nový kabát v národních, červeno-modro-bílých barvách. Otevírá hranice regionu a dává příležitost všem Češkám, ale i Slovenkám bez jakéhokoliv jiného omezení vyjma věkové hranice 19 – 26 let. „Hledáme a celé roky se snažíme propagovat zdravou krásu, talent a osobnosti v podání příjemných, mladých slečen a dam, kterým nabízíme nové příležitosti. Neměříme centimetry, neomezujeme dívky v jejich stavu. Nově se tedy budou moci zapojit i případně vdané, či mladé maminky do 26 let“.

Dívka Šumavy se tedy otevírá světu a ponese nový název Česko-Slovenská MISS. Finálový galavečer se uskuteční kde jinde, než v Evropském hlavním městě kultury, v Plzni 3. října. Do finále povede ale ještě dlouhá cesta, která začne v březnu, kdy se dívky budou moci začít hlásit do soutěže. Patronkou a tváří projektu je pro letošní rok krásná maminka, modelka, Slovenka žijící v Čechách, MISS ANDREA VEREŠOVÁ, která bude spolu s Mírou Hejdou moderovat finálový galavečer. Celý projekt se koná pod křídly neziskové organizace Krása v srdci a charitativní poslání zůstává zachováno.

Článek: Kdo se stane první Česko-Slovenskou MISS 2015®?

Zdroj: Youtube, CS MISS

Foto: video screen

Redakce Bulvar24.cz

Share