Boty, boty, boty – jaké nosí Bendová, Bártová, Šlégrová, Bittnerová a Čerešňáková?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Boty, boty, boty – jaké nosí Bendová, Bártová, Šlégrová, Bittnerová a Čerešňáková?

Boty, botky, botičky. Milovníci bot zpozorněte. Zeptali jsme se slavných českých krásek, jak jsou na tom s botami.

V pražském Florentinum Plaza se otevřel nový pop up store s exkluzivními italskými botami Fiorangelo, ručně šitými přímo v italském městečku Falerone.

Kdo ze slavných osobností je posedlý botami? Jejich kouzlu neodolala půvabná herečka Alice Bendová, která patří k nejvíce sexy ženám českého showbyznysu.

„Krásným botám nelze odolat. Nikdy jich není dost.“, směje se Alice. Do butiku dorazila mezi prvními, aby mohla získat ty nejlepší kousky. Odnesla si krásné kozačky z modré, perforované italské kůže. „Tyhle boty jsem si zamilovala na první pohled. Mám doma tři pejsky a dvě děti. Tyhle botičky jsou šité přesně na mě.“ Dodává herečka.

Coco Chanel kdysi řekla, že žena s krásnými botami nikdy nemůže být ošklivá. Miliony žen uctívaná Carrie Bradshaw se také netají slabostí pro boty a mimo jiné také pronesla: nebojím se výšek, viděli jste moje boty.

Na akci dorazila také modelka Lucie Králová Šlégrová. Lucie se pyšní neskutečně krásnou kšticí a také bujným přírodním poprsím. Ve společnosti ji vídáme zřídka. Věnuje se hlavně rodině. Netají se svou slabostí pro krásné boty a tak si nenechala ujít příležitost otevření butiku s italskými ručně šitými botami. „Miluji tenisky! Jsme oba s manželem sportovní typy. Boty na vysokém podpatku si beru na společenské akce, na každodenní nošení preferuji tenisky. Ale víte jak to je, pro každou příležitost se dá najít ta správná bota.“ Říká sympatická Lucie Šlégrová.


Gabriela Dvořáková Bártová,  nádherná modelka a maminka rozkošné Terezky, kterou má se svým manželem Vaškem Noidem Bártou, je v jednom kole. „Každý den jsme někde. Zoo, u babičky, na hřišti. Terezku si užívám, je to naše láska. Jsme neustále v pohybu. Jezdíme i s Vaškem na jeho koncerty.“ Říká uhrančivá tmavovláska. „Mám slabost pro krásné boty a manžel to ví, už nejednou mne překvapil krásným dárkem. Zeptá se, zda se mi líbí. Zatím se mi vždy trefil do vkusu, má pro to cit. Už mě zná.“, chválí si manžela Gabriela.

A jak si vybírá boty modelka a spisovatelka Eva Čerešňáková? “Boty na běžné nošení si vybírám především podle toho, jak jsou pohodlné. Ať už běhám po Praze nebo jsem na cestách, na pohodlné boty nedám dopustit. Vždy se je ale snažím vybrat i podle atraktivity vzhledu a kvalitního materiálu, který skvěle vypadá a je propracovaný. Boty na podpatku ke koktejlkám nebo večerním šatům vybírám především podle vzhledu. Jakmile mi něco padne do oka, je těžké odejít z obchodu bez útraty. Musejí mi sedět, ale stane se, že občas odcházím s argumentem “pro krásu se musí trpět” i s botičkami, které nádherně vypadají, ale příliš pohodlné nejsou.” Prozradila sympatická modelka a dále se svěřila, že doma má až několik desítek párů bot. První knihu Miss sny vs realita věnovala soutěžím krásy, třeba ta druhá bude věnována tajemství krásných bot.

I herečka Miluška Bittnerová ví, že může být i nahá, pokud má ty správné boty. „Boty vybírám živelně. Ostatně jako všechno ostatní. Pravidlem bývá, že jdu pro určitý typ botiček, třeba sportovní a odcházím se dvěma páry lodiček na hodně vysokém podpatku.“ Směje se Miluška. „Programově se teď snažím podpatky snižovat, ale občas mi to nevyjde.“ dodává česká Marilyn. „Upřednostňuji kvalitní boty. Poslední dobou jsem ulítlá na lakovkách, stříbrných či zlatých botičkách.“

Miluška Bittnerová kromě toho, že moderuje na Frekvenci 1 pořad společně s Rudou z Ostravy, také pilně trénuje na muzikál Ať žijí duchové, jenž bude mít v blízkých dnech premiéru.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Fiorangelo Florentinum - Ceresnakova
foto: Fiorangelo Florentinum – Eva Čerešňáková
foto: Fiorangelo Florentinum - Ceresnakova
foto: Fiorangelo Florentinum – Eva Čerešňáková
foto: Fiorangelo Florentinum - Bittnerová
foto: Fiorangelo Florentinum – Miluška Bittnerová
foto: Fiorangelo Florentinum
foto: Fiorangelo Florentinum
foto: Fiorangelo Florentinum - Kralova
foto: Fiorangelo Florentinum – Lucie Králová Šlégrová
foto: Fiorangelo Florentinum - Bártová
foto: Fiorangelo Florentinum – Gabriela Dvořáková Bártová
foto: Fiorangelo Florentinum - Bártová
foto: Fiorangelo Florentinum – Gabriela Dvořáková Bártová
foto: Fiorangelo Florentinum - Bendová
foto: Fiorangelo Florentinum – Alice Bendová
foto: Fiorangelo Florentinum - Bittnerová
foto: Fiorangelo Florentinum – Miluška Bittnerová
foto: Fiorangelo Florentinum - Šlégrová
foto: Fiorangelo Florentinum – Lucie Králová Šlégrová

Profilové foto: Fiorangelo Florentinum

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share