Bohuš Matuš vyrazil na dovolenou se dvěma ženami. Jedna mu nestačí?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Bohuš Matuš vyrazil na dovolenou se dvěma ženami. Jedna mu nestačí?

Někteří umělci dokážou téměř vždy překvapit. Nejinak je tomu u zpěváka Bohuše Matuše. Když na dovolenou, tak hned se dvěma ženami. Že by mu jedna nestačila? Na první pohled zcela jasná věc je ale maličko jinak…! 
K moři vyrazil majitel jednoho z nejkrásnější hlasů na české pěvecké scéně jak se svou mladičkou přítelkyní Lucií, tak i s manažerkou Majkou Schillerovou. Vydali se do italského Caorle a podle všeho si zasloužený odpočinek velmi užili.

Pobyt u moře si ´naordinovali’ po náročných pracovních měsících, kdy Bohuš má za sebou krom jiného účinkování v muzikálu Fantom opery.

“Jsem ráda, že můžeme mezi relaxem u moře chystat samostatný Valentýnský koncert. Ten se bude konat v polovině února příštího roku v pražském divadle Broadway. Bobouška jsem teď poznala coby výborného kuchaře. Ryby a mořské plody v jeho úpravě chutnají znamenitě a moc si toho považuji. Ráda totiž vařím a většinou druhým.,” svěřila se  s úsměvem manažerka Majka.

V italském Caorle, kde je slunce, moře, čistý vzduch i zábava se zpěvák s přítelkyní rozhodně nenudil.

„Chodili jsme na procházky, jezdíme na výlety. Jeden den jsme dokonce věnovali prohlídce Benátek. Byl jsem tam poprvé a jsou nádherné. Je to mystické místo. A jsme rádi, že tam Majka byla s námi. Odpočívali jsme, plánovali další věci, řešili nové projekty, což je fajn, že trávíme čas společně a je nám moc fajn,“ svěřil se těsně po návratu Matuš, kterého čeká po návratu celá řada povinností.

Kromě třeba rozhovoru pro Frekvenci 1, i pro další média, vystoupení s Evou Pilarovou v Hostinném a řada dalších projektů, včetně těch charitativních.

„Velmi se také těším na 31. října, kdy se v pražské Lucerně uskuteční ojedinělá akce VARHAN ORCHESTROVIČ BAUER „50“ aneb 30 LET SVOBODY. Půjde o charitativní záležitost, neboť výtěžek bude předán pro nevidomé a slabozraké. Akci pořádá Lions Club Hradubice. A bude mi ctí na takto krásné akci vystoupit a přispět jak na dobrou věc, tak zazpívat mému kamarádovi Varhanovi k jeho životnímu jubileu“ podotkl Bohuš Matuš.
 

Fotogalerie:

Pro Bohuše a jeho Lucii to byla první dovolená v Itálii
Pro Bohuše a jeho Lucii to byla první dovolená v Itálii
S přítelkyní Lucií a manažerkou Majkou si Bohuš Matuš užil spoustu legrace
S přítelkyní Lucií a manažerkou Majkou si Bohuš Matuš užil spoustu legrace
O dovolené u moře byl čas i na dobré pivko a pracovní plány na další sezónu
O dovolené u moře byl čas i na dobré pivko a pracovní plány na další sezónu

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv B. Matuše

 

Share