Blonďatý andílek? Ani omylem! Co chystá moderátorka Evropy 2 Zorka Hejdová na české celebrity?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Blonďatý andílek? Ani omylem! Co chystá moderátorka Evropy 2 Zorka Hejdová na české celebrity?

Moderátorka Evropy 2 Zorka Hejdová na svém kontě nikdy neměla žádný skandál. To ale neznamená, že neumí být rebelka a dostat své kamarády do úzkých. Aktuálně chystá ve svém domovském rádiu novou pikantní telefonní rubriku s názvem Letní výpek VIPek. V pořadu MaXXimum muziky na Evropě 2, který moderuje téměř šest let, se jako první do jejích spárů dostal zpěvák Marek Ztracený. 


Nová rubrika, která odstartovala 17. července v éteru Evropy 2, ukazuje sympatickou a vždy milou moderátorku tak, jak ji neznáme. Jednou si zahraje na fanynku zpěváka a chce po něm jeho sperma pro umělé oplodnění, jindy se pokusí být přísnou policistkou, jež vyšetřuje výtržnictví nebo neoblomnou úřednicí z finančního úřadu, která bude chtít po celebritě zaplatit obrovskou pokutu.

Nebojí se Zorka, že jí budou její přátelé z řad celebrit nenávidět?

„Do vysílání nepustíme nic, co by mělo někomu zásadně ublížit, takže věřím, že se to nikoho nedotkne. Cílem je pobavit jak posluchače, tak samotné vipky a alespoň uvidíme, kdo má a nemá v českém šoubyznyse smysl pro humor,“ směje se Zorka Hejdová.

První, koho se pokusila Zorka „vypéct“, byl zpěvák Marek Ztracený. Tomu volala, co by dřívější náhodná známost a fanynka Lenka a chtěla po něm sperma pro umělé oplodnění. Zpěvák byl ale neoblomný a vymlouval se na to, že by se situace nelíbila jeho partnerce Marcele. Celý rozhovor si můžete poslechnout zde.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

 

 

Celebrity by se tedy měly mít na pozoru. Nikdo totiž neví, komu zavolá moderátorka příště a koho vypeče před statisíci posluchači Evropy 2

Share