Blonďaté modelky pozor! Máte tu další konkurenci v podobě krásné a sexy blondýnky Terezy Kovalančíkové.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleRozhovory

Blonďaté modelky pozor! Máte tu další konkurenci v podobě krásné a sexy blondýnky Terezy Kovalančíkové.

Být modelkou v dnešní době není tak lehké, ačkoliv se může zdát, že tomu je naopak. Stále však platí, že musí být modelka něčím zajímavá, výjimečné, mít ideální míry… anebo na někoho již slavnějšího být podobná 🙂

Ne jinak tomu je i u naší modelky Terezy Kovalančíkové, která má ideální míry modelky 95-64-91, měří 170cm a její obličej je jako ze žurnálu. Už je jen otázkou, komu se Tereza upíše a zda-li se upíše 🙂

A co nám na sebe Tereza prozradila? “Nikdy jsem nad tím, že bych byla modelkou, tak nepřemýšlela. Jsem totiž maličká na to, abych chodila nějaké velké přehlídky a mám ráda tetování, tudíž proto jsem to nějak posunula do pozadí a občas si něco nafotím pro sebe 🙂 “… skromně o sobě mluví modelka.

Tereza se však zúčastnila regionální soutěže Miss Renata (miss středních škol), kde skončila na krásném 3. místě. Jako svůj vzor má Adrianu Limu nebo Candice Swanepoel.

“Baví mě fotit fashion, glamour, portréty… Ale jsem dost stydlivá, takže vše co má být zakryté, tak ať zůstane 😀 Jinak na focení je fajn to, že si obleču občas věci, které by jsem si jindy normálně nekoupila, anebo naopak obohatím svůj šatník o nové kousky 😀 Samozřejmě, když by se naskytla nějaká zajímavá nabídka, nemám problém vyzkoušet cokoli nového. Hlavně teda v rámci možností 😀 “… prozrazuje Tereza.


A jak to Tereza dělá, že má tak skvělou a sexy postavu?… ” Tak teď bych asi měla psát, jak trávím nespočetně hodin ve fitku a chodím běhat a nevím co vše. Jen realita je jiná 🙂 Od malička jsem závodně tancovala disco dance, takže tělo se nějak přizpůsobilo tomu všemu a asi i geny po mamince mi pomohly. A dodnes asi z toho těžím 😀 .. Do fitka nechodím, už ani nevím jak dlouho, běhat po venku mě taky zrovna nebaví a kromě toho všeho hrozně ráda jím. Tudíž jediný můj dost takový záběr je v práci, kdy se za celou noc pořádně nachodím a odnosím plné tácy pití.”

Každopádně své již tak dokonalé postavě Tereza letos i trochu pomohla… “Letos pod stromeček jsem si nadělila nové prsa. Byl to prostě vždy můj sen, tak jsem si ho splnila. Jinak v dnešní době už jsou plastické operace na denním pořádku. A když to člověk dělá pro sebe, proč ne.”

A co tato krásná blondýnka dělá, když zrovna nefotí nebo nepracuje?… “V týdnu jsem v práci a non-stop mezi lidmi. Takže svůj volný čas trávím spíše v klidném prostředí. Ráda si zajdu na procházku, během toho si sednu někde na kávu s dortíkem, nebo jedu na výlet, někdy ještě trénuji děti v tanci – to je pro mě taky příjemný relax. Jinak miluji, když mám volno a můžu ve 20h zalehnout k televizi, uvařit si čaj nebo dát si víno a jen koukat na film :-)”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Jiří Rašner
foto: Jiří Rašner
foto: Jiří Rašner
foto: Jiří Rašner
foto: Jiří Rašner
foto: Jiří Rašner
foto: archiv Tereza Kovalančíková
foto: archiv Tereza Kovalančíková
foto: Tomáš Drozd
foto: Tomáš Drozd

Profilové foto: Tomáš Drozd

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share