Blogerka a moderátorka Lucie Špaková, je už prostě taková :-)

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Blogerka a moderátorka Lucie Špaková, je už prostě taková :-)

Lucii Špakovou znáte všichni z VIP zpráv a také ze všech možných portálů a magazínu, kde se o ní píše, že je naší nejkrásnější moderátorkou. Ano s tím určitě souhlasíme, ale víte, že je Lucie také skvělou blogerkou?

Když jsme zasurfovali na internetu a zadali si jméno Lucie Špaková, mimo jiné se nám ukázal i její blog „Špaková je už taková. Někdy O.K., Někdy K.O.“… a tak nám nedalo a dali jsme se do čtení… první článek, druhý a třetí… ta holka píše dobře a nás to opravdu zaujalo.

Tak jsme se s Lucií kontaktovali a položili jí pár otázek o blogování… „Už od doby, kdy mi začala písmena dávat smysl a skládat se do slov, a že to dalo zabrat , jsem měla potřebu veškeré své životně důležité momenty (jako první trojku či pozvání na limonádu) házet na papír…“, odpověděla nám Lucie na první otázku, co ji přivedlo k blogování.

archiv Lucie Špaková
archiv Lucie Špaková

Původní inspirací Lucie byly televizně zpracované povídky Hitchcoka… “což u mých rodičů vzbudilo menší paniku (například má povídka o dívce, která se utopila v moři při vybíjené, se setkala spíše s panikou než pochopením )“.

Lucie však nelenila a nezůstala u povídek a začala psané i mluvené slovo studovat a po práci v rádiu a novinách zakotvila jako reportérka ve VIP zprávách. „Pět let tak nahlížím do osudů, pracovního nasazení a úspěchů mnohých umělců, ovšem má vlastní potřeba vyjádřit se, se na několik let odložila na postraní kolej a já momentálně cítila potřebu začít opět psát. Lidsky a přirozeně zachytit veškeré momenty v mém životě, které díky mé povaze se často vyšponují do absurdity…“, dodala Lucie k tomu, proč začala blogovat.

Jak to Lucii jde, můžete posoudit sami a pokud vás její blog zaujal, klidně to Lucii i napište, bude mít určitě velkou radost. Přece jenom odhalit své soukromí a život není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát… „ze začátku jsem měla strach, protože otevřít se a své soukromí bez obalu házet na pomyslný papír každému, kdo zrovna bude mít náladu, je trochu vabank, který ani neví, zda si lidé uvědomují, pak jsem si ale řekla, že neznám nikoho, kdo by byl bit za to, že něco dělá upřímně a od srdce…“ , svěřila se Lucie.

Článek: Proč spolupracovat s portálem Bulvar24.cz

foto: Kateřina Novotná
foto: Kateřina Novotná
foto: Lucie Vysloužilová
foto: Lucie Vysloužilová

Profilové foto: Kateřina Novotná

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share