Bikini Fitnesska Anželika Kiričenková promluvila o svých začátcích ve fitness a o boji s bulímií

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Bikini Fitnesska Anželika Kiričenková promluvila o svých začátcích ve fitness a o boji s bulímií

Bikini Fitnesska Anželika Kiričenková (22) se věnuje fitness již čtyři roky. Vše začalo nevinnou větou od kamarádky… “nezdá se ti, že jsi trošičku přibrala”?

Přečtěte si příběh mladé fitnessky, jakou cestu měla k bikini fitness a jak se ji dnes daří? 🙂

“Bohužel jsem si tuto větu od kamarádky vzala velmi vážně a začala jsem jednat. Snaha o zhubnutí pár kil vyvrcholila až v to nejhorší možné – bulimii. Ta trvala zhruba půl roku, kdy jsem se nezvladatelně přejídala, následně zvracela a cvičila neskutečně šíleným tempem – 3 hodiny denně. Moje váha se tenkrát začala pohybovat z 58 kg na 47 kg. Opravdu se mi to nelíbilo”… prozrazuje Anželika své první kroky.

Následně se Anželika s pomocí psychologa dostala ze své posedlosti mít dokonalou postavou a začala docházet do posilovny.

“Podotýkám, že jsem předtím vůbec neposilovala a moje cvičení spočívalo jen v tom, že jsem běhala několik kilometrů denně a dělala další cardio cvičení. Do posilovny jsem se absolutně zamilovala. Chodila jsem čím dál častěji, kde jsi mě všimla jedna trenérka, která se mě zeptala, jestli se náhodou nepřipravuji na závody. V té době jsem se tomu smála a říkala jsem, že já v žádném případě” 🙂


To naše mladá fitnesska ještě netušila, že rok poté se bude připravovat na své první závody. “První dieta, první stres, první shánění plavek, soutěžní barvy atd. V roce 2014 jsem si poprvé stoupla na soutěžní prkna podzimních kondičních závodů. Potom, co jsem sestoupila z pódia, věděla jsem, že tohle je to, co miluji. Nevěděla jsem jak to vše dopadne, ale věděla jsem, že tam chci znova, že to chci znova dokázat. Bohužel jsem tenkrát skončila předposlední. Nebyla jsem zklamaná, příprava v té době byla velmi krátká a dieta, kterou jsem absolvovala mě naprosto vyždímala, takže na mě moc svalů nezůstalo.”

“Jarní sezóna v roce 2015 pro mě byla klíčová. Našla jsem si skvělou trenérku ( Lída Čížová z Prahy ), která mě připravila na jednu pohárovou soutěž a mistrovství Čech juniorek, ze kterého jsem dále postoupila na mistrovství České republiky juniorek. Na pohárové soutěži BFC cup jsem obsadila mezi ženami čtvrté místo, na mistrovství Čech jsem dosáhla na stupně vítězů a stala jsem se vicemistriní Čech. Na mistrovství České republiky juniorek jsem byla čtvrtá. Byla jsem vážně šťastná. O to více, že jsem věděla, že jsem se takhle dokázala zlepšit za necelý půlrok.”

A jak Anželika pokračuje ve své činnosti?… “Momentálně se připravuji na jarní sezónu 2016. Závody se budou odvíjet od formy a od toho, jak se domluvíme s trenérkou. Dám do toho úplně vše a uvidím jak to dopadne, ale musím říct, že ač by bylo krásné stanout znovu na stupních vítězů, neprahnu po tom. Myslím si totiž, že vyhraje každý, kdo se na závody připraví, protože vyhraje hlavně sám nad sebou, vydrží ten nápor, dietu, do toho běžný život, povinnosti, ustojí vše finančně, protože to není úplně levná záležitost. Opravdu bych úspěch přála každému… 🙂 “

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie: 

foto: porovnání 2014 / 2015, archiv Anželika Kiričenková
foto: porovnání 2014 / 2015, archiv Anželika Kiričenková
foto: jarní sezóna, archiv Anželika Kiričenková
foto: jarní sezóna, archiv Anželika Kiričenková
foto: před tím, než Anželika začala cvičit, archiv Anželika Kiričenková
foto: před tím, než Anželika začala cvičit, archiv Anželika Kiričenková
foto: první závody, archiv Anželika Kiričenková
foto: první závody, archiv Anželika Kiričenková

Profilové foto: archiv Anželika Kiričenková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

 

 

Share