Bára Strýcová a David Kraus: na čem ujíždí a na co si dávají pozor? Nádherná Ester Geislerová, Vlastina Kounická Svátková ukázala tříměsíčního syna.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Bára Strýcová a David Kraus: na čem ujíždí a na co si dávají pozor? Nádherná Ester Geislerová, Vlastina Kounická Svátková ukázala tříměsíčního syna.

Opening italské restaurace Vapiano v pražském obchodním centru Quadrio si nenechal ujít jeden z našich hvězdných párů českého showbyznysu, zpěvák David Kraus a naše úspěšná tenistka Barbora Strýcová.

Randí spolu již dva roky a na veřejnosti se společně objevují poměrně vzácně. Barbora Strýcová patří k velkým milovníkům italské kuchyně, takže nemohla chybět. „Já chodím všude tam, kam jde Bára. Bára miluje italskou kuchyni, občas si jí i doma uvaříme, většinou se ale i s ohledem na naši práci stravujeme v restauraci.“ říká David Kraus. „Když tu není Bára, tak chodím na jídlo ke svým kamarádům.“ směje se sympatický zpěvák. Na otázku, kolik asi utratí


„Itálii miluju, těstoviny, pizza, ale i saláty. Patří to k mému oblíbenému jídelníčku. Když mám ale před důležitými zápasy, tak jím třeba i několik dní jen suchou rýži, abych se vyvarovala jakýmkoli zažívacím problémům. Když máte důležitý zápas, tak prostě nechcete řešit jakýkoli takový problém, třeba střevního charakteru, a upřednostňujete spíš lehkou stravu.“ prozradila slavná tenistka, která se chystá na světové turné v Číně. „David mě někdy na turnaje doprovází, ale tentokrát jedu sama. Tak se alespoň budeme na sebe víc těšit.“ říká Barbora Strýcová.

Na akci se dostavila i naše půvabná a talentovaná herečka Vlastina Kounická Svátková v doprovodu svého manžela a tříměsíčního syna. Vlastina je již trojnásobnou maminkou a v černých koktejlkách se pochlubila dokonalou štíhlou postavou. „Moc jsem během těhotenství nepřibrala a musím říct, že i díky kojení a běhání po schodech v našem novém domě, šla kila navíc dolů okamžitě. Cítím se dobře a to je asi nejdůležitější.“ říká herečka, kterou znáte třeba z filmu Ganster Ka nebo Ženy v pokušení. „Léto jsme si moc neužili, stěhovali jsme se z malého bytu do nového domu. Konečně jsme po roce našli to, co jsme hledali. Ale teď už jsme se zabydleli. Také máme doma prvňáčka, takže i teď v září máme napilno.“ svěřila se herečka.

Potkali jsme také půvabnou herečku Ester Geislerovou, která prošla velkou změnou. „Po třech letech se loučím s časopisem, ve kterém jsem pracovala. Věnuji se více herectví a také společně s kamarádkou Josefínou Bakošovou navrhujeme kolekce kabelek Pepieta. Času tedy nebylo mnoho a musela jsem se rozhodnout, jak budu pokračovat dál. Také se věnuji více moderování.“ říká nádherná herečka. Ester Geislerová se za poslední rok celá proměnila, ve volném čase se věnuje pilates a zamilovala se do běhání. „Už jsem se stala na běhání závislá. Je to skvělý adrenalin a moc mě to baví. K tomu cvičím pilates a dbám i na stravu.“ dodává Ester, která se dnes pyšní prvotřídní postavou. „Dotočila jsem teď film Dvě nevěsty a jedna svatba od režiséra Tomáše Svobody. Hraje v tom Anička Polívková, která tam hraje mojí sestru. Maminku tam hraje Eva Holubová a Bohumil Klepl, kteří jsou naši rodiče. A náš milovník, o které ve filmu jakože bojujeme, je Jarda Plesl. Bylo to strašně hezký natáčení, bude to taková milá letní komedie, která bude v kinech příští rok. Točilo se to mimo jiné v Úněticích a moc ráda na to vzpomínám.“ prozradila Ester, která na opening první pražské pobočky italské sítě restaurací Vapiano dorazila se svým dlouholetým partnerem Petrem Václavkem.

V neposlední řadě se mezi hosty objevila Česká Miss, modelka a Youtuberka Jitka Nováčková. I Jitky jsme se zeptali, jak je na tom jako modelka s jídlem a vařením. „Já jsem spíš polívková, ale vařím moc ráda. Přítel má rád italskou kuchyni, takže jsem si to tu dnes nemohla nechat ujít. Hledám inspiraci.“ říká sympatická blondýnka. A nebojí se, že díky vaření její přítel přibere nějaké to kilo? „Bojím se spíš o sebe. Přítel jako fotbalista má výdej energie velký, ale samozřejmě se spíš bojím o sebe, abych se nezakulatila já.“ směje se Jitka. Jedna z našich nejpůvabnějších miss kdysi měla problém s výkyvem váhy, dneska ale vypadá lépe než kdy jindy. Věnuje se aktivně svému Youtube kanálu a také modelingu. Jitka Nováčková randí nějaký ten měsíc s dánským fotbalistou. Jak jim funguje ale vztah na dálku? „Už teď se těším na prosinec, pojedeme na společnou dovolenou. Chybí mi, ale vídáme se na střídačku po třech týdnech, tak to není takové odloučení. A zase o to víc se na sebe těšíme. Zatím jsem nepřemýšlela nad tím, že bych se do Dánska přestěhovala, mám zde hodně pracovního vytížení, ale kdo ví.“ říká krásná modelka.

Na akci dorazila také naše známá modelka Klára Medková v doprovodu kamarádky. „Manžel je doma s dětmi a hlídá, tak jsem ráda, že dnes byla příležitost vyrazit s kamarádkou do společnosti. Většinou jsem to já, kdo pečuje o rodinu. V poslední době je ale Radek více doma, takže se zapojuje více a já mám tak více času sama pro sebe. Rodinu si užívám, zatím nepomýšlím nad nějakou prací. Máme to od začátku dané tak, že Radek je spíš ten, kdo zajišťuje rodinu po finanční stránce, a já po té pečující. Mladší syn letos začal chodit do první třídy, tak si zvykáme na trochu jiný režim. Ale k modelingu se zatím vracet nepomýšlím. Mám nějakou ideu, kam se pracovně v příštím roce vydat, ale zatím vám to neprozradím.“ dodává Klára.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano
foto: Vapiano


 


Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share