Asterová s Čížkovou rozchechtaly lázně!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityCestováníLifestyle

Asterová s Čížkovou rozchechtaly lázně!

Jitka Asterová a Hana Čížková jsou letité kamarádky a kolegyně. Mají celou zásobu zážitků z profese i života a o některé se rády dělí s publikem. Podobně to udělaly v Lázních Kostelec u Zlína, kde rozesmály desítky hostí v rámci své talk show Mládí nevyprchej. 
Kdo se chtěl opravdu od srdce zasmát, nemohl si vzpomínání „dvou stárnoucích hereček na život, práci a chlapi“ nechat ujít. „My na sebe práskneme všecko, tedy skoro všecko. Ale nemáme s tím problém, takový je život. A my rády vzpomínáme, zvláště na některé věci a lidi,“ svěřila se paní Khonová z Kameňáku, herečka Hana Čížková.

„A na některé zase rády nevzpomínáme a raději na ně zapomeneme, že…?,“ pronesla Jitka Asterová, která letos oslaví životní jubileum.

Nejenom o svých milencích, partnerech, hereckých začátcích, ale i o tom, jak si udržet mládí a přitom se z toho nezbláznit, vyprávějí tyto dvě dámy a publikum se ohromně baví. A nechybí ani komická scénka z „plastické chirurgie“… Když já si dám do pusy žvýkačky, pod šaty místo prsou nafouklé balónky a takhle vejdu na jeviště, tak i Jitka, která už to zná tolik let a ´hraje´ v té scénce lékařku, se často sama odbourá. No a lidi, ti pomalu čůrají smíchy…,“ prozradila nám Hanka Čížková, která, jak říká, má ráda život, ráda se směje, baví a nemá problém na sebe něco prásknout.

„Hele, my si na nic nehrajeme. Jsme ženský z masa a kostí, máme rády život, hodně jsme toho prožily, tak proč se nepodělit o zážitky, když to jiné pobaví. A lidi se smějí. Vždyť i díky humoru si můžete udržet a prodloužit mládí…,“ podotkla ´Asterka´, jak jí kolegové i diváci často nazývají.

V Lázních Kostelec u Zlína byly obě poprvé. Jde o unikátní lázně, které se specializují jak na pohybové ústrojí, tak na kožní problematiku, a kdysi je chtěl dokonce koupit sám Tomáš Baťa. Pak je minulý režim málem zlikvidoval, a až v posledních letech díky dobrému managementu a spokojeným klientům se podařilo a daří jejich věhlas znovu rozšířit. Nejsou sem zváni jen ti, kteří potřebují léčbu, ale i další klienti, kteří si chtějí odpočinout, relaxovat, nebo i rodiny s dětmi.

„Pro všechny máme náruč otevřenou a jsme rádi, když se lidem u nás líbí,“ prozradil ředitel Jiří Fadler, kterého vystoupení Asterové s Čížkovou také velmi pobavilo.

„Neměly jsme moc času užít si ty procedury a atmosféru v lázních, ale na podzim, jak bude volněji, sem přijedeme a pořádně to roztočíme,“ dodaly obě herečky, kterým se velmi líbila atmosféra lázní, kde před pár měsíci trávil volné dny i manželský herecký pár Lucie Benešová a Tomáš Matonoha, kteří si taky atmosféru nemohli vynachválit.
 

Fotogalerie:

Hana Čížková s Jitkou Asterovou rozchechtaly svými historkami hosty lázní v Kostelci u Zlína
Hana Čížková s Jitkou Asterovou rozchechtaly svými historkami hosty lázní v Kostelci u Zlína
Hana Čížková povyprávěla nejenom o Kameňácích, ale i o svých hereckých začátcích
Hana Čížková povyprávěla nejenom o Kameňácích, ale i o svých hereckých začátcích
Jitka Asterová historkami taky nešetřila!
Jitka Asterová historkami taky nešetřila!

 

Redakce:Bulvar24.cz

Foto: Lázně Kostelec u Zlína

 

 

 

Share