Anička Slováčková už zase točí a má nový klip. Podívejte se na něj!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Anička Slováčková už zase točí a má nový klip. Podívejte se na něj!

Anička Slováčková má dobré zprávy. Po operaci a léčbě vypadá vše na dobré cestě. Proto má zpěvačka a herečka důvod k radosti a novou energii do práce. Teď také představila nový klip, který k písničce Co víc natočila se svou kapelou Aura. 

Videoklip plný optimismu a pozitivní energie si Anička nadělila předčasně ke svým narozeninám!
Je to první píseň kapely Aura, na jejíž textu a hudbě se kapela nepodílela. Celou píseň napsala skladatelka, textařka, zpěvačka Patricie Fuxová a vznikla na začátku spolupráce Aničky s frontmankou kapely Vesna – Patricií.

,,S Patricií jsme se před rokem na jaře sešly na kafíčko v centru Prahy. Jakožto velká milovnice hudební kapely Vesna jsem měla ze setkání velikou radost. Zavzpomínaly jsme na staré časy, kdy jsme si jako malé hrály společně na oslavě narozenin u nich doma. Patricie mi dokonce později přinesla i fotografie z té oslavy.“ Vzpomíná Anička.

,,Naše spolupráce vznikla právě u písně Co víc a pokračovala singlem Nepopsaná, který vyšel ven již v prosinci. Co víc je ale více taneční a nakopávací song, tudíž jsme se rozhodli počkat s jeho zveřejněním až na léto.  Píseň už jsme s kapelou nahráli na podzim, já zpěvy dokonce den předtím, než mi oznámili, že jsem nemocná. Myslím ale, že lepší načasování premiéry písničky jsme si vybrat nemohli. Lidé už chtějí vidět slunce, užívat si léta a k tomu pozitivní písničky prostě patří,” prozradila Slováčková.

Hudební produkce se jako u nedávné písničky Nepopsaná chopil Igor Ochepovsky.  Singly Nepopsaná a Co víc ale nejsou posledním společným počinem této trojice.

,,Právě pracujeme na  mém debutovém CD. Když jsem si vzala do hlavy, že bych jako správná zpěvačka měla konečně vydat cédéčko, byla pro mě Patricie a Igor jasná volba, s kým na něm chci spolupracovat. Pod rukama nám právě teď vznikají krásné nové písně a my se společně s kapelou nemůžeme dočkat, až je fanouškům zahrajeme a představíme jim tak i naše nové CD, které pokřtíme 12. 2. 2021 v Praze.“

Anička Slováčková rovněž prozradila, že na desce nebudou chybět již zmiňované singly Nepopsaná a Co víc, zároveň bude obsahovat již dlouho hrané písně kapely, nové singly ale i pár překvapení.

Kromě toho začala Slováčková natáčet také seriál Ordinace v růžové zahradě, který měl skoro tříměsíční pauzu kvůli koronavirové situaci.

Anička Slováčková už zase točí
Anička Slováčková už zase točí
Anička Slováčková při natáčení klipu
Anička Slováčková při natáčení klipu
Slováčková při natáčení klipu Co víc
Slováčková při natáčení klipu Co víc

 

 

Share