Angie Vu Ha… asijská nejsvůdnější DJka na světě

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Angie Vu Ha… asijská nejsvůdnější DJka na světě

Možná pro české čtenáře neznámá, ale ve světě velice žádaná modelka a DJka Angie Vu Ha se představuje i u nás na Bulvar24.cz

Kdo je Angie Vu Ha?

Angie Vu Ha je DJ, producentka a modelka, žijící v New Yorku. Svoji modelingovou kariéru začala Angie již v 17 letech, kdy si ji po krátké době všiml filmový režisér a dal ji hlavní roli v televizním seriálu.

Avšak Angie se rozhodla dobýt hudební průmysl a stát se známou DJkou. A to se jí i splnilo. Stala se známou “asijskou nejsvůdnější DJkou”. Nedávno také vystupovala v Top 10 nejvíc sexy DJs modelek na světě v Max Mag Itálii, Yahoo Singapuru a v Malajsii v Clubbing9ine.

Sama také produkuje vlastní hudbu, která je podporována některými světovými DJs elitou.

Angie Vu Ha žije sice v New Yorku, ale její krásu a hudební nadání znají lidé po celém světě. Chodí prestižní přehlídky a hraje na největších party destinacích.

Zdroj: Youtube, Angie Vu Ha

Kariéra této vietnamské modelky / Djky balancuje mezi modelingem, DJ-ingem a  hudební produkcí.

Během několika málo měsíců Angie rapidně vzrostla popularita na DJ scéně a pravidelně se ukazuje před fanoušky v největších klubech v Singapuru, jako jsou Pangaea, New Asia, Stereolab, St James Powerhouse, Le Noir, Helipad, Attica, Avalon, Cotton, District 10 …

Temperament a vášeň Angie se odráží v její hudbě a DJ představení v podaní toho nejlepšího z Electro House, Hip- hop, dubstep a Dirty Dutch tracks.

Angie vydala již 5 singlů… Cookies, Cream, Cyber Sex, So Damn Hot a Brixton Electric u Escape Recordings UK. Její první singl získal okamžitou podporu z BBC Radio 1 a i další singly zaznamenávají velký úspěch.

Rich Cutrone Photography4
foto: Rich Cutrone Photography

A kde Angie již všude hrála? Je rezidentní DJka v nejlepším světovým klubu New Asia Bar v Singapuru a dále také hrála na řadě exkluzivních akcí, včetně Singapore Grand Prix (Formula 1), Fashion TV (FTV) Events, Fashion Weeks, New Year’s Eve Countdown a dalších akcí na mezinárodní události.

Angie si získává tisíce nových fanoušků na sociálních sitích a stává se hvězdou na mezinárodní úrovni v desítkách zemí, jako Singapore, Philippines, Malaysia, Indonesia, Thailand, Dubai, Abu Dhabi, Australia, USA, Vietnam, China, Croatia, Hong Kong, Macau, ….

Také byla zvolena, jako jedna z 10 nejvíc sexy DJ modelek na světě.

Angie se také ukázala i v několika televizních pořadech a filmech, jako je “Underwater Action” Season 2, vysíláno na FashionOne TV, nebo ve filmu “The Girl with no number” představeno Hollywood filmem.

Angie není pouze krásná modelka a DJka – byla zvolená, jako Miss October v Playboy’s Miss Social 2012 s více než 12 milióny hlasy, ale má také solidní obchodní zázemí, díky svému vzdělání, kdy získala titul bakalář v oboru Business Administration v National Economic University ve Vietnamu. Také má svoji vlastní modelingovou agenturu Think Model Management.

Darrencento  Photography
foto: Darrencento Photography
MChristenson Photography
foto: MChristenson Photography
Photo by Jay Nodalo
foto: Jay Nodalo
Rich Cutrone Photography
foto: Rich Cutrone Photography
Rich Cutrone Photography3
foto: Rich Cutrone Photography
Rich Cutrone Photography1
foto: Rich Cutrone Photography
Ryan Astamendi Photography
foto: Ryan Astamendi Photography
Ryan Astamendi Photography1
foto: Ryan Astamendi Photography

iTunes: https://itunes.apple.com/us/podcast/angie-vu-ha/id909146205?mt=2

SoundCloud: https://soundcloud.com/angievuha

Profilové foto: Rich Cutrone Photography

Redakce Bulvar24.cz

Share