S Anet v bikinách na solidní párty v Zakynthos

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

S Anet v bikinách na solidní párty v Zakynthos

Minulý týden jsme kontaktovali modelku Bc. Anet Mačákovou a měli tak možnost získat fotografie z dovolené, kterou navštívila a to z řeckého ostrova Zakynthos,nyní nám poskytla malinko pikantnější video, které Vám o ní napoví něco víc 🙂

Tato roštěnka nám o sobě prozradila, že miluje párty a už od mala se ráda předvádí…“Jsem ráda středem pozornosti a myslím, že to není hřích 🙂 Nedovedu si představit jediný rok bez moře, jelikož miluji slunce a exotické destinace! Jsem za to také velmi vděčná, jelikož je třeba na každý Nový rok načerpat síly.”

Anet se nám také svěřila, že rok 2014 byl pro ni obzvlášť velkou výzvou, jelikož se přestěhovala do hl.města Prahy. “A pro skvělou práci a kariéry modelky je Praha pro mě jako dělaná”… sdělila.

“Okamžitě jsem se s ní sžila a našla předpoklady pro lepší život Přece jen Prostějov, kde jsem se narodila, je město velmi krásné ,ale já patřím do víru velkoměsta 🙂 Samozřejmě každý měsíc navštěvuji svoji rodinu, která je pro mě nenahraditelná a vždy mi dělala neskutečné zázemí ve všech směrech” 🙂

V plánu má Aneta teď velké věci, ale ty jsou prozatím tajemstvím pro další článek 🙂

Touto cestou chci také poděkovat svému velmi dobrému příteli Ing. Petrovi Zapletalovi, který mi toto video umožnil zprostředkovat.

AAAA na úúúplný závěr, posílám pozdrav a sladkou pusu všem čtenářům tohoto Bulvar24.cz 🙂

01

Zdroj / foto / video Youtube: Anet Mačáková

Redakce Bulvar24.cz

Share