Andrea Žiačiková upřednostňuje tmavovlasé muže a vypracovanou postava

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Andrea Žiačiková upřednostňuje tmavovlasé muže a vypracovanou postava

Andrea Žiačiková vyhrála minulý ročník celorepublikové soutěže krásy Look Bella. Co ji přivedlo k soutěži a co plánuje do budoucna? To vám prozradí v krátkém rozhovoru.

1. Co Tě vedlo se přihlásit do soutěže Look Bella?

Odpověď: Asi měsíc jsem každý den váhavě chodila kolem plakátu s pozvánkou na casting soutěže LOOK BELLA. Přesně v den konání brněnského castingu jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám. Pro mě to dopadlo naprosto překvapivě a to výhrou 1. místa. Přihlášením do LOOK BELLY jsem zase o něco překonala sama sebe. Získala jsem spoustu nových zkušeností, poznala nové lidi a díky této soutěži ze mě opadla již skoro téměř všechna tréma před různými akcemi (jako vystoupení, rozhovory, přehlídky a další soutěže).

2. Přirovnávají Tě k Andree Verešové, co na to říkáš?

Odpověď: Andreu jsem na živo nikdy neviděla a z fotek se mi ta podoba zase tak velká nezdá 🙂

3. Co kluci, jsi zadaná? Jak by měl podle tebe muž vypadat, jaký by měl být?

Odpověď: Ano jsem zadaná. Přesně vyhraněnou podobu, jak by měl muž vypadat nemám, rozhoduje pro mě spíše to, jaké má muž své osobní kouzlo (jak je vtipný, inteligentní a hodný). I přes to upřednostňuji tmavovlasé muže a vypracovaná postava je bonusem každého muže 🙂

4. Co plánuješ do budoucna? Modeling nebo něco jiného?

Odpověď: V nejbližším budoucnu chci hlavně řádně dostudovat gymnázium, teď nastupuji do 4. ročníku – tak je hlavní udělat maturitu. Dál chci rozhodně na vysokou školu. Modeling beru spíše jako koníček a občasný přivýdělek – proto upřednostňuji focení a soutěže krásy, které mě naplňují více než přehlídky.

5. Jaký máš názor na plastické operace? Uvažuješ o nějaké plastice?

Odpověď: Proti plastickým operacím nic nemám, pokud je někdo nespokojený s nějakou partií svého těla, tak proč toho nevyužít. Samozřejmě všeho s mírou a ne ze sebe udělat někoho úplně jiného nebo “botoxové monstrum”. Před pár lety jsme s rodiči uvažovali o přišití uší, ale než jsem se k tomu dostala, tak jsem si na své odstátější uši zvykla a už to neřeším.

6. Jakou máš oblíbenou komixovou postavičku a proč? 🙂

Odpověď: Není to úplně komixová postavička, ale doteď mám moc ráda Simpsonovi. Z nich je pro mě neoblíbenější Homer, který svou roztržitostí vždy rozveselí každou chvíli.

01
semifinále a finálový večer – LOOK BELLA 2013
02
semifinále a finálový večer – LOOK BELLA 2013
Břetislav Podolník - přehlídka svatebních šatů ve Wannieck Gallery v rámci soutěže LOOK BELLA
Břetislav Podolník – přehlídka svatebních šatů ve Wannieck Gallery v rámci soutěže LOOK BELLA
účastník 24. FASHION WORKSHOPU HVAR
účastník 24. FASHION WORKSHOPU HVAR ®

Foto: profilové: Roman Růžanský, archiv Andrea Žiačiková, Look Bella, Břetislav Podolník

Redakce Bulvar24.cz

Share